Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Karaoke For Fun: POP (PC)

Karaoke For Fun: POP PC

Domowe karaoke, w którym śpiewamy hity autorstwa gwiazd muzyki pop, takich jak Lady GaGa, Reni Jusis, Kylie Minogue czy Britney Spears.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

PC Windows
Okładka Karaoke For Fun: POP (PC)

producent: Techland

wydawca: Techland

wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6listopada2009

6listopada2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke for Fun: POP to gra o tematyce muzycznej, dzięki której stajemy przed możliwością sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych. Tym razem w centrum zainteresowania znajdują się znane i lubiane piosenki z gatunku pop.

Producent do naszej dyspozycji oddał kilkadziesiąt różnych utworów muzycznych, które podzielono na dwie kategorie. Do pierwszej grupy możemy zaliczyć hity autorstwa popularnych polskich wykonawców, takich jak Monika Brodka, Kombii czy Reni Jusis. Druga kategoria to największe przeboje zagranicznych zespołów i są to między innymi Rihanna, Lady GaGa, Timbaland, Madonna, Kylie Minogue i Britney Spears.

Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując tym samym o konieczności ich wyśpiewania. Interesującą nowością jest możliwość dodatkowego pokazywania zapisu fonetycznego tekstu. Funkcję tę przygotowano z myślą o tych graczach, którzy nie znają w wystarczającym stopniu języka angielskiego.

Lista dostępnych trybów zabawy obejmuje między innymi wybór konkretnej piosenki, zezwolenie grze na wylosowanie utworu czy odsłuchiwanie wybranych pozycji. Gra daje nam ponadto możliwość zapisywania naszych występów na standardowej płycie CD. Karaoke for Fun: POP cechuje się bardzo niskimi wymaganiami sprzętowymi. Warto dodać, że gra do poprawnego działania nie wymaga komputera, gdyż współpracuje również ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Gry podobne do Karaoke For Fun: POP

Wymagania wiekowe Karaoke For Fun: POP

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Karaoke For Fun: POP

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • Windows XP/Vista
Premiery gier w Polsce (2-8 listopada)
Premiery gier w Polsce (2-8 listopada)

wiadomość9 listopada 2009

Najważniejsza premiera ubiegłego tygodnia to bez wątpienia Dragon Age: Początek. Gra studia BioWare powędrowała do sklepów w piątek, wywołując tuż przed debiutem spore kontrowersje.