Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Karaoke 100 hitow (PC)
OkładkaKaraoke 100 hitow (PC)

Karaoke 100 hitów PC

Karaoke 100 hitow

Kolejna edycja najlepiej sprzedawanej polskiej serii gier karaoke. W tej odsłonie twórcy przygotowali aż setkę największych hitów, podzielonych na trzy kategorie: światowe hity, polskie nowości i polskie klasyki.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke 100 hitów Premiera PC

28listopada2013

pudełko PL

28listopada2013

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Karaoke 100 hitów jest kolejną edycją jednej z najlepiej sprzedających się serii gier muzycznych, zapoczątkowanej przez rodzime studio Techland. Po kilku odsłonach tematycznych, twórcy powracają do starego, sprawdzonego schematu, oferując imponujący zestaw zróżnicowanych przebojów w wersjach karaoke.

Podobnie jak w innych grach tego typu, Karaoke 100 hitów ocenia śpiew graczy, a zadaniem bawiących się jest zdobywanie punktów za prawidłowo zaśpiewane frazy. Dzięki trzem trybom rozgrywki, produkcja sprawdza się zarówno w zabawie w pojedynkę, jak i na imprezach oraz w gronie rodziny – gdzie dochodzi dodatkowo element rywalizacji. Twórcy zadbali też o kilka poziomów trudności: od nowicjusza do prawdziwego mistrza śpiewu, dzięki czemu gra może stanowić wyzwanie zarówno dla domorosłych śpiewaków, jak i wykształconych wokalistów.

Karaoke 100 hitów oferuje setkę zróżnicowanych przebojów, podzielonych na trzy kategorie: światowe hity, polskie nowości oraz polskie klasyki. W części zagranicznej znajdziemy utwory m.in. takich wykonawców, jak U2, Kings of Leon, Adele, Gotye, Katy Perry, Lady Gaga, Metallica, Michael Jackson, Red Hot Chili Peppers, Shakira czy The Cranberries. Wśród polskich przebojów znajdziemy zaś nie tylko szlagiery, jak Autobiografia, Przeżyj to Sam, Tyle Słońca w Całym Mieście, U Cioci na Imieninach i Zegarmistrz Światła, ale także hity królujące aktualnie na rodzimych listach przebojów. Wśród nich jest np. Bałkanica, Sen o Przyszłości, Nie Powiem Jak, To Co Nam Było, Ostatnia Nocka itp.

Do gry tradycyjnie dołączony jest mikrofon, a tytuł możemy uruchomić nie tylko za pośrednictwem komputera PC, lecz także w każdym stacjonarnym odtwarzaczu DVD, co znacznie ułatwia zabawę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Karaoke 100 hitów: Odpowiednia dla każdego wieku.

Karaoke 100 hitów Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 1.5 GHz
  • 2 GB RAM
  • Windows XP/Vista/7/8