Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieXONEPS5PS4XSXSwitch
Okładka Let's Sing 2022 (XONE)
OkładkaLet's Sing 2022 (XONE)

Let's Sing 2022

Let's Sing 2022 to kolejna odsłona serii gier muzycznych, w której obejmujemy rolę wokalisty i śpiewamy piosenki takich wykonawców jak The Backstreet Boys, Billie Eilish i The White Stripes. Jest to kolejne dzieło studia Voxler Games.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran

Let's Sing 2022 Premiera

23lis2021

PS4 PS5 XONE XSX Switch

Gry podobne do Let's Sing 2022

Rock Band 4

Just Sing

We Sing

Let's Sing 2022 to kolejna część cyklu towarzyskich gier muzycznych, który pozwala graczom wcielić się w rolę piosenkarza. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon cyklu, za opracowanie produkcji odpowiada studio Voxler Games, a wydawcą jest firma Ravenscourt.

Mechanika

Rozgrywka w Let's Sing 2022 nie została poddana znacznym zmianom w stosunku do poprzednich odsłon cyklu. Cała zabawa opiera się na wykonaniu jednego z dostępnych utworów, w taki sposób by było ono jak najbardziej zbliżone do oryginału. Całość ułatwia fakt, że tekst jest wyświetlany na ekranie. Wszystko rejestrowane jest natomiast za pomocą specjalnych mikrofonów lub smartfonów z zainstalowaną specjalną aplikacją.

W produkcji znalazło się łącznie 30 utworów, wśród których wyróżnić można Seven Nation Army The White Stripes, Everything I Wanted Billie Eilish, Everybody (Backstreet's Back) The Backstreet Boys oraz Positions Ariany Grande.

Tryby gry

W Let's Sing 2022 można grać samotnie lub w maksymalnie ośmioosobowej grupie. W produkcji zaimplementowano osiem trybów zabawy – Legend, Classic, Mix Tape 2.0, Jukebox, Playlist Creator, Feat., World Contest oraz Let’s Party.

Kwestie techniczne

Let's Sing 2022 posiada oprawę graficzną, na którą składają się interfejs oraz teledyski do piosenek.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Let's Sing 2022 cena w dniu premiery: 159,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Let's Sing 2022

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
PS5
XONE
XSX
Switch