Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Karaoke MiniMini+ (PC)
OkładkaKaraoke MiniMini+ (PC)

Karaoke MiniMini+ PC

Przygotowana we współpracy ze stacją telewizyjną MiniMini+ gra muzyczna, pozwalająca rozwijać zdolności muzyczne najmłodszych w rytm najpopularniejszych dziecięcych przebojów.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke MiniMini+ Premiera PC

20maja2013

pudełko PL

20maja2013

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Karaoke MiniMini+ to kolejna odsłona najpopularniejszej rodzimej serii gier muzycznych, rozwijanej przez firmę Techland. Tym razem grę przygotowano z myślą o najmłodszych użytkownikach, we współpracy z dziecięcą stacją telewizyjną MiniMini+.

Zasady gry pozostały niezmienne, a zadaniem dzieciaków jest śpiewanie w rytm najsłynniejszych dziecięcych melodii i zdobywanie punktów za jak najwierniejsze odtworzenie pierwotnych wykonań. W grze znalazły się oryginalne teledyski do takich piosenek, jak Czarne Jagódki, Cztery Słonie Zielone Słonie, Kaczuszki, Taniec Połamaniec, Zuzia Lalka Nieduża, Stary Niedźwiedź Mocno Śpi itd. Zabawa może toczyć się w trzech trybach rozgrywki: solo, pojedynek oraz impreza, gdzie do wspólnego śpiewania maluchy mogą zaprosić swoich kolegów lub opiekunów. Podczas muzycznych zmagań nieustannie towarzyszy im Rybka MiniMini - maskotka stacji.

Karaoke MiniMini+ to gra mogąca nie tylko zapewnić doskonałą zabawę dla całej rodziny, ale też rozwijać zdolności najmłodszych, stanowiąc pomoc przy nauce śpiewania oraz czytania. Do zestawu tradycyjnie dołączony jest mikrofon, a gra może być uruchamiana zarówno za pośrednictwem komputerów PC, jak i stacjonarnych odtwarzaczy DVD.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Karaoke MiniMini+: Odpowiednia dla każdego wieku.

Karaoke MiniMini+ Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Pentium III 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • 3 GB HDD
  • Windows XP SP3/Vista/7