Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka We Sing Pop! (2012) (Wii)
OkładkaWe Sing Pop! (2012) (Wii)

We Sing Pop! (2012) Wii

Gra muzyczna dająca możliwość zaśpiewania aż trzydziestu przebojów światowej sceny muzyki pop. Produkcja francuskiego studia Le Cortex pozwala na zabawę czterem graczom jednocześnie.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

We Sing Pop! (2012) Premiera Wii

23marca2012

producent: Le Cortex wydawca: THQ Nordic / Nordic Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do We Sing Pop! (2012)

Let's Sing 2017

We Sing Rock!

We Sing Encore

We Sing Pop! to gra muzyczna dająca nam możliwość zabawy w domorosłego wokalistę i zaśpiewania trzydziestu hitów pochodzących ze światowej sceny muzyki pop. Produkcja, podobnie jak inne tytuły z serii We Sing, została stworzona przez francuskie studio Le Cortex.

Tytuł ten może pochwalić się pokaźną liczbą możliwości zabawy – poza standardowymi modułami rozgrywki dla jednego gracza oraz karaoke autorzy postarali się również o stworzenie rozbudowanego trybu imprezy. Oferuje nam on szeroki wachlarz zróżnicowanych wariantów gry – wśród nich twórcy zawarli grupową bitwę, maraton czy pojedynek pomiędzy dwoma graczami.

Przed rozpoczęciem zabawy autorzy umożliwiają nam wzięcie udziału w specjalnych lekcjach pozwalających na zaznajomienie się z zasadami rozgrywki oraz poszczególnymi stylami wokalnymi, które wykorzystamy w trakcie zabawy. Oprócz czystego wokalu zgodnego z linią melodyczną gra premiuje również tzw. „gwiazdorskie nuty” pomnażające nasz dorobek punktowy uzyskiwany w trakcie występu. Po każdym wykonaniu możemy odsłuchać uprzednio odśpiewany utwór i dodać do niego specjalne efekty dźwiękowe urozmaicające zapis wokalny możliwy do wyeksportowania w formie pliku dźwiękowego. Gra oferuje nam także rozbudowane statystyki pozwalające na sprawdzenie w których sekcjach śpiewu popełniamy najwięcej błędów.

Produkcja umożliwia zabawę na trzech poziomach trudności – ponadto gracz ma szansę określenia, czy chce zaśpiewać fragmenty utworu, czy też pełen tekst wskazanej przez niego piosenki. Dodatkową atrakcją jest również szansa stworzenia playlisty z wybranych kawałków i zaśpiewanie ich w dowolnym trybie rozgrywki. We Sing Pop! pozwala ponadto na zabawę aż czterem osobom jednocześnie – dodatkowo, jeśli w zespole istnieje kilku wykonawców, poszczególni gracze mogą samodzielnie wcielić się w pojedynczego wokalistę.

Wśród trzydziestu utworów obecnych w grze znajdziemy taki piosenki jak

  1. Bruno Mars – Just The Way You Are
  2. Fergie – Big Girls Don’t Cry
  3. Nelly Furtado – I’m Like a Bird
  4. Village People – Y.M.C.A.
  5. Rihanna – Don’t Stop the Music
  6. Outkast – Hey Ya!
  7. The Killers – When You Were Young
  8. Adele – Rolling in the Deep

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 4  

Klasyfikacja PEGI We Sing Pop! (2012)

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.