Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Karaoke For Fun: 50 hitow (PC)
OkładkaKaraoke For Fun: 50 hitow (PC)

Karaoke For Fun: 50 hitów PC

Karaoke For Fun: 50 hitow

Domowe karaoke, w którym wybieramy pomiędzy pięćdziesięcioma znanymi utworami polskich wykonawców (Feel, Doda, Bajm, Elektryczne Gitary, Piersi, Lady Pank i inni).

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke For Fun: 50 hitów Premiera PC

1grudnia2009

pudełko PL

1grudnia2009

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Karaoke for Fun: 50 hitów to gra o tematyce muzycznej, dzięki której stajemy przed możliwością sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych. Do zabawy wykorzystywany jest dołączony do zestawu mikrofon.

Zgodnie z informacją zawartą w tytule gry, do naszej dyspozycji oddano pięćdziesiąt utworów muzycznych słynnych polskich artystów. Na liście znalazły się współczesne utwory oraz najpopularniejsze piosenki kilku ostatnich dziesięcioleci, a wśród dostępnych zespołów i wokalistów warto wymienić między innymi Feel, Dodę, Piersi, Bajm, Elektryczne Gitary, Ewelinę Flintę, Ivana & Delfina, Lady Pank czy Urszulę.

Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując tym samym o konieczności ich zaśpiewania. Ciekawostką jest możliwość załączenia przez aplikację samej linii melodyjnej.

Lista dostępnych trybów zabawy obejmuje między innymi wybór konkretnej piosenki, zezwolenie grze na wylosowanie utworu czy odsłuchiwanie wybranych pozycji. Gra daje nam ponadto możliwość zapisywania naszych występów na standardowej płycie CD.

Karaoke for Fun: 50 hitów cechuje się bardzo niskimi wymaganiami sprzętowymi. Warto dodać, że gra do poprawnego działania nie wymaga komputera, gdyż współpracuje również ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe Karaoke For Fun: 50 hitów: Odpowiednia dla każdego wieku.

Karaoke For Fun: 50 hitów Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • 800 MB HDD
  • Windows XP/Vista