Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3
Okładka SingStar Guitar (PS3)
OkładkaSingStar Guitar (PS3)

SingStar Guitar PS3

SingStar Guitar to gra muzyczna wyprodukowana przez firmę Sony Computer Entertainment z myślą o entuzjastach instrumentalnego muzykowania na konsoli PlayStation 3. Twórcy zaimplementowali obsługę gitarowych kontrolerów znanych z serii Guitar Hero i Rock Band.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar Guitar Premiera PS3

13października2010

pudełko PL

13października2010

Gry podobne do SingStar Guitar

SingStar

Karaoke Revolution

Guitar Hero 5

SingStar Guitar to gra muzyczno z serii stworzonej przez firmę Sony, która dotychczas skupiała się tylko i wyłącznie na śpiewaniu (karaoke). Tym razem twórcy postanowili wzbogacić pomysł o możliwość grania na popularnych kontrolerach gitarach.

W grze otrzymujemy standardowe elementy znane z poprzednich SingStarów, czyli mnóstwo najpopularniejszych piosenek w wersji karaoke. W odróżnieniu od dotychczasowych odsłon serii, gracze mogą spróbować swoich zdolności wokalnych za pomocą mikrofonu i dodatkowo grać na dowolnym kontrolerze znanym z Guitar Hero lub Rock Band (kompatybilnym z konsolą PlayStation 3).

Autorzy przygotowali kilka trybów rozgrywki, które pozwalają wspólnie bawić się maksymalnie czterem graczom. W większości z nich część zawodników śpiewa do mikrofonu, a reszta „akompaniuje” dzierżąc w dłoniach gitarowe kontrolery. Dzięki temu do zabawy mogą dołączyć osoby, które wstydziły się swoich muzycznych zdolności.

Standardowa produkcja jest wspierana dużą ilością dodatkowych pakietów, na które składa się między innymi 2 tysiące piosenek dostępnych w tak zwanym SingStore. Na łamach sklepu pojawiają się dodatkowe utwory i tryby rozgrywki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI SingStar Guitar

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

SingStar Guitar Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network