Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4PS3
Okładka SingStar Frozen (PS4)
OkładkaSingStar Frozen (PS4)

SingStar: Kraina Lodu

SingStar Frozen

Specjalne wydanie popularnej gry muzycznej, przygotowane na fali sukcesu filmu animowanego Kraina Lodu. Podczas zabawy możemy skonfrontować nasze wokalne umiejętności z piosenkami znanymi z filmu oraz jego bestsellerowej ścieżki dźwiękowej.

Towarzyskie | karaoke | filmy animowane | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar: Kraina Lodu to specjalna, okolicznościowa wersja popularnej serii muzycznej, wydana na fali popularności filmu animowanego pod tym samym tytułem (ang. Frozen). Produkcja wytwórni Walta Disneya, która miała swoją premierę w listopadzie 2013 roku, w krótkim czasie stała się najbardziej kasową animacją wszechczasów i doczekała się wielu prestiżowych nagród oraz wyróżnień (w tym 2 Oscarów i Złotego Globu). Równie dużą popularnością co sam film cieszyła się ścieżka dźwiękowa, na której mogliśmy usłyszeć m.in. Demi Lovato oraz plejadę aktorów dubbingujących bohaterów kreskówki.

Pod względem rozgrywki Singstar: Kraina Lodu nie różni się niczym od wydanej niespełna kilka tygodni wcześniej – w dziesiątą rocznicę istnienia marki – głównej odsłony serii. Zabawa polega więc w dalszym ciągu na jak najwierniejszym odśpiewaniu kolejnych utworów, za co jesteśmy nagradzani określoną ilością punktów. W porównaniu z poprzednimi częściami cyklu, w grze wprowadzono całą masę usprawnień takich jak punkty doświadczenia i specjalne nagrody za wykonywanie dodatkowych zadań, co dodatkowo urozmaiciło zabawę. Zgodnie z najnowszymi trendami w grze nie zabrakło opcji społecznościowych, pozwalających na dzielenie się zapisanymi fragmentami rozgrywki ze znajomymi z Facebooka i Twittera.

Warto odnotować, że SingStar: Kraina Lodu jest już kolejną odsłoną serii, w której śpiewamy także i w języku polskim. Podobnie jak jej pełnoprawna poprzedniczka, gra czyni użytek z kamery konsoli PlayStation, dzięki której możemy poeksperymentować z wirtualną rzeczywistością i wcielić się w prawdziwą gwiazdę piosenki na deskach prawdziwej sceny. Tytuł współpracuje także z przygotowaną na potrzeby poprzedniej odsłony aplikacją SingStar Mic, która zmieni nasz smartfon z system iOS lub Android w profesjonalny mikrofon. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w rozgrywce uczestniczyć może praktycznie nieograniczona ilość osób.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

SingStar: Kraina Lodu cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI SingStar: Kraina Lodu

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

SingStar: Kraina Lodu Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • PlayStation Eye
Sony PlayStation 4

PlayStation 4

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
  • PlayStation Camera
PS3
PS4