Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS3Wii
Okładka Disney Sing It: Party Hits (Wii)
OkładkaDisney Sing It: Party Hits (Wii)

Disney Sing It: Party Hits

Kolejna część popularnej serii gier muzycznych. Stajemy przed okazją do wyśpiewania największych imprezowych hitów od takich wykonawców jak Ashley Tisdale, Selena Gomez czy Black Eyed Peas.

Towarzyskie | karaoke | seriale TV | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Sing It: Party Hits Premiera

12paź2010

PS3 Wii

Gry podobne do Disney Sing It: Party Hits

High School Musical: Sing It!

Rock Band 3

Let's Sing 2017

Party Hits jest kolejną odsłoną serii Disney Sing It, a więc wirtualną maszyną karaoke pozwalającą na sprawdzenie swoich umiejętności wokalnych. Za stworzenie omawianej odsłony cyklu ponownie odpowiedzialne jest studio deweloperskie Zoë Mode.

W przeciwieństwie do wcześniejszych tytułów z serii Disney Sing It, które miały do zaoferowania między innymi utwory z gatunku pop czy melodie do zabawy z udziałem całej rodziny, tym razem w centrum zainteresowania znalazły się największe imprezowe hity. Lista zawiera kilkadziesiąt popularnych piosenek od takich wykonawców jak Justin Bieber, Black Eyed Peas, Jonas Brothers, Jordin Sparks, Owl City, Paramore, Selena Gomez, Ashley Tisdale, Kelly Clarkson czy One Republic.

Ogólne założenia rozgrywki pozostały niezmienione, tak więc naszym zadaniem jest właściwe wyśpiewanie melodii zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi u dołu ekranu. Warto przy okazji dodać, że bawić możemy się w pojedynkę lub z udziałem innych graczy, tworząc między innymi zgrany duet. Do zabawy wykorzystywane są dołączone do zestawu lub nabywane oddzielnie bezprzewodowe mikrofony.

Na specjalne atrakcje tym razem mogą liczyć fani Demi Lovato, gdyż oprócz utworów tej piosenkarki w grze znalazły się również liczne lekcje treningowe przeprowadzane pod jej nadzorem. Wirtualna Demi między innymi wprowadza w tajniki właściwej regulacji oddechu, pomaga w dobieraniu tonacji czy udziela wskazówek dotyczących śpiewania w duecie.

Do nawigacji pomiędzy poszczególnymi oknami oraz trybami używane są przejrzyste okna menu. W trakcie właściwej zabawy oprócz wspomnianych wcześniej wskazówek w tle wyświetlany jest również teledysk wybranej przez siebie piosenki.

Tryb gry: single / multiplayer  

Klasyfikacja PEGI Disney Sing It: Party Hits

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
PS3
Wii