Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4Switch
Okładka Let's Sing 2021 (PS4)
OkładkaLet's Sing 2021 (PS4)

Let's Sing 2021

Let's Sing 2021 to kolejna odsłona rozwijanej przez studio Voxler Games serii gier muzycznych. Tytuł pozwala objąć rolę wokalisty i wykazać się swoimi muzycznymi zdolnościami, wykonując popularne utwory.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran

Let's Sing 2021 Premiera

13lis2020

PS4 Switch

producent: Voxler Games wydawca: Ravenscourt wydawca PL: Koch Media Poland

Gry podobne do Let's Sing 2021

Just Dance 2021

Just Dance 2022

Rock Band 4

Let's Sing 2021 jest kolejną odsłoną cyklu towarzyskich gier muzycznych, która pozwala graczom wykazać się swoim talentem wokalnym, wykonując popularne przeboje. Tradycyjnie za opracowanie produkcji odpowiada studio Voxler Games, a wydawcą jest firma Ravenscourt.

Mechanika

Zasady zabawy w Let's Sing 2021 są proste i nie uległy zmianom w stosunku do poprzednich odsłon cyklu. Jej celem jest zaśpiewanie jednego z 30 dostępnych utworów, tak by wykonanie było jak najbardziej zbliżone do oryginału. Wśród utworów zaimplementowanych w produkcji znaleźć można między innymi Bad Guy Billie Eilish, High Hopes Panic! At The Disco oraz I Can't Dance Genesis. W wyzwaniu tym pomaga tekst piosenki wyświetlany na ekranie.

Tryby gry

W Let's Sing 2021 można grać samotnie lub z maksymalnie siedmioma innymi osobami. W grze znaleźć można siedem różnych trybów zabawy – Classic opierający się na rywalizacji na punkty; Feat., gdzie można śpiewać z innym użytkownikiem lub oryginalnym wykonawcą; World Contest bazujący na sieciowych wyzwaniach; Mixtape 2.0, w którym można stworzyć własną składankę z fragmentów utworów; Let’s Play pozwalający na starcia w dwóch 4-osobowych drużynach; Jukebox oferujący możliwość słuchania ulubionych utworów.

Dodatkowo w grze pojawia się kreator playlist, który pozwala na ułożenie własnej składanki utworów i odgrywanie jej w trybach Classic i Feat.

Kwestie techniczne

Let's Sing 2021 posiada prostą oprawę graficzną, na którą składają się interfejs oraz teledyski do poszczególnych piosenek. Do działania gra wymaga posiadania specjalnego mikrofonu lub pobrania odpowiedniej aplikacji na smartfona.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-8  

Let's Sing 2021 cena w dniu premiery: 199,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Let's Sing 2021

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.
PS4
Switch