Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4Switch
Okładka Let's Sing 2020 (PS4)
OkładkaLet's Sing 2020 (PS4)

Let's Sing 2020

Let's Sing 2020 to kolejna część popularnej serii gier muzycznych. Tytuł pozwala wcielić się w rolę wokalisty i wykazać się swoimi muzycznymi zdolnościami. Za opracowanie produkcji odpowiada studio Voxler Games.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Let's Sing 2020 Premiera

25paź2019

PS4 Switch

Let's Sing 2020 to kolejna odsłona cyklu towarzyskich gier muzycznych, w których gracze mogą wykazać się swoim talentem wokalnym, wykonując popularne przeboje. Za stworzenie tej produkcji odpowiada studio Voxler Games, a wydawcą jest firma Ravenscourt.

Mechanika

Zasady rządzące rozgrywką w Let's Sing 2020 są proste i nie zmieniły się w stosunku do poprzednich odsłon cyklu. Zadaniem gracza jest zaśpiewanie jednego z dostępnych utworów w sposób możliwie jak najbliższy oryginałowi. W wyzwaniu tym pomaga tekst piosenki wyświetlany na ekranie.

Tryby gry

W Let's Sing 2020 możemy grać samotnie albo z innymi. W grze znalazło się kilka trybów zabawy, takich jak opierający się na rywalizacji na punkty Classic; Feat., gdzie można śpiewać z innym użytkownikiem lub oryginalnym wykonawcą; World Contest bazujący na sieciowych wyzwaniach i wreszcie Mixtape 2.0, w którym można stworzyć własną składankę z fragmentów utworów.

Oprócz tego w grze występuje także tryb Jukebox, oferujący możliwość słuchania ulubionych utworów.

Kwestie techniczne

Let's Sing 2020 posiada dość prostą oprawę graficzną, na którą składają się interfejs oraz teledyski do poszczególnych piosenek. Warto mieć także na uwadze, że do działania gra wymaga posiadania specjalnego mikrofonu lub pobrania odpowiedniej aplikacji na smartfona.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Let's Sing 2020 cena w dniu premiery: 229,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Let's Sing 2020

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
PS4
Switch