Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Muzyczne - Gry GameCube po premierze

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry po premierze o tematyce muzyczne na platformę GameCube.

GCN

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

muzyczne
Donkey Konga 2: Hit Song Parade
Donkey Konga 2: Hit Song Parade

Towarzyskie 10 maja 2005

Donkey Konga 2 to kontynuacja znanej gry muzycznej o tym samym tytule. Tak jak część pierwsza wykorzystuje ona specjalne bębenki-bongosy, na których gracz wystukuje rytm do zamieszczonych na płycie utworów.

Donkey Konga
Donkey Konga

Towarzyskie 27 września 2004

Muzyczna gra zręcznościowa z małpiego cyklu Donkey Kong, skierowana do młodszej części graczy. Do gry dołączony jest specjalny kontroler – w kształcie dwóch bębenków. Rozgrywka opiera się na odpowiednim wystukiwaniu rytmów słynnych utworów i przechodzeniu do kolejnych etapów. Gra oferuje również możliwość zabawy w kilka osób.

Donkey Kong Jungle Beat
Donkey Kong Jungle Beat

Towarzyskie 4 lutego 2005

Następna część przygód popularnego goryla. Tym razem Nintendo zdecydowało się na połączenie gry muzycznej i platformówki. W Jungle Beat bohaterem sterujemy za pomocą dwóch elektronicznych bębenków zwanych bongosami.

Karaoke Revolution Party
Karaoke Revolution Party

Towarzyskie 8 listopada 2005

Kolejna odsłona popularnej serii gier o tematyce muzycznej. Tym razem do wyśpiewania jest około 50 popularnych utworów. Na uwagę zasługuje możliwość odblokowania ukrytych przedmiotów oraz trybów zabawy.

Dancing Stage: Mario Mix
Dancing Stage: Mario Mix

Towarzyskie 24 października 2005

Dance Dance Revolution: Mario Mix jest kolejną częścią niezwykle popularnego cyklu gier muzycznych, zapoczątkowanego w 1998 roku. Do niniejszego produktu dołączono specjalny kontroler w formie maty do tańczenia, pozwalającej na wciskanie stopami odpowiednich kombinacji kierunkowych w rytm konkretnych melodii.

Get on da Mic
Get on da Mic

Towarzyskie prace wstrzymane

Get on da Mic to kolejna gra muzyczna, przypominająca takie produkcje jak Karaoke Revolution czy SingStar. Tym razem do zaśpiewania, a raczej „zarapowania”, udostępniono ponad czterdzieści najlepszych światowych przebojów muzyki hip-hopowej.