Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4XONESwitchX360WiiUWii
Okładka Just Dance 2019 (XONE)
OkładkaJust Dance 2019 (XONE)

Just Dance 2019

Kolejna odsłona popularnego cyklu gier rytmicznych od firmy Ubisoft. Wcielamy się w niej w tancerzy i naszym zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie ruchów zaprezentowanych na ekranie telewizora.

Towarzyskie | Kinect | muzyczne | taneczne | rodzinne | PlayStation Move | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Just Dance 2019 Premiera

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Gry podobne do Just Dance 2019

Just Dance 2018

Dance Central Spotlight

Just Dance 2019 to zaprezentowana podczas E3 2018 kolejna odsłona wydawanego rokrocznie znanego i lubianego przez wielu cyklu produkcji tanecznych od firmy Ubisoft. Pozwala on na wcielenie się w tancerzy i wykonywanie układów choreograficznych w rytm muzyki niczym profesjonaliści znani z telewizji oraz największych światowych scen.

Mechanika

Model zabawy w Just Dance 2019 nie różni się od tego znanego z poprzednich odsłon cyklu. Na początku wybieramy jedną z dostępnych piosenek. W trakcie jej trwania na ekranie zaczną wyświetlać się ruchy, które należy naśladować w rytm muzyki. Im lepiej wykonamy dany element pod względem technicznym, tym więcej punktów otrzymamy. Celem jest rzecz jasna osiągnięcie jak najwyższego wyniku.

W Just Dance 2019 znalazło się 40 utworów. Wśród nich znalazły się między innymi:

 1. Finesse (Remix) – Bruno Mars Ft. Cardi B
 2. OMG – Arash Ft. Snoop Dogg
 3. Bum Bum Tam Tam – MC Fioti, Future, J Balvin, Stefflon Don, Juan Magan
 4. Narco – Blasterjaxx & Timmy Trumpet
 5. Fire – LLP Ft. Mike Diamondz
 6. Shaky Shaky – Daddy Yankee
 7. Mad Love – Sean Paul, David Guetta Ft. Becky
 8. Bang Bang Bang – BIGBANG
 9. Dame Tu Cosita – El Chombo Ft. Cutty Ranks
 10. Mi Mi Mi – Hit The Electro
 11. Beat Mama Mia – Mayra Verónica

Co ciekawe, tytuł dynamicznie uczy się, do jakich piosenek najczęściej tańczymy i tworzy na tej podstawie osobiste listy odtwarzania oraz sugeruje, jakie inne utwory mogą nam się spodobać.

Jeśli 40 utworów to dla nas za mało, zawsze możemy skorzystać z usług Just Dance Unlimited, czyli serwisu abonamentowego ze stale rosnącą liczbą piosenek. Obecnie w jego bazie znajduje się ponad 400 numerów muzycznych.

Just Dance 2019 jest przeznaczone nie tylko dla graczy dorosłych. W produkcji pojawił się również tryb dziecięcy. Obejmuje on osiem choreografii stworzonych specjalnie przez ekspertów od zdrowego rozwoju.

Kwestie techniczne

Just Dance 2019 nie przyniósł wielkiej rewolucji w serii jeśli chodzi o stronę wizualną. Największy lifting przeszło menu główne, w którym pojawiły się nowe sekcje, w tym między innymi informacyjna.

Warto zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon do zabawy w Just Dance 2019 nie jest niezbędne posiadanie takich urządzeń, jak PlayStation Move czy Kinect. Wystarczy, że będziemy posiadali specjalną aplikację dedykowaną na smartfony, która zamieni je w kontrolery ruchowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Just Dance 2019 cena w dniu premiery: 199,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Just Dance 2019

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
X360
PS4
Wii
WiiU
XONE
Switch