Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS5SwitchXSXPS4XONE
Okładka Just Dance 2022 (PS5)
OkładkaJust Dance 2022 (PS5)

Just Dance 2022

Just Dance 2022 to kolejna odsłona rozwijanego przez Ubisoft cyklu gier tanecznych. Produkcja nie oferuje zmian w mechanice rozgrywki. W zamian za to wprowadza nowe utwory.

Towarzyskie | muzyczne | na 2 osoby | taneczne | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | E3 2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Just Dance 2022 Premiera

4lis2021za 100dni

PS4 XONE PS5 XSX Switch

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do Just Dance 2022

Rocksmith+

Just Dance 2021

E3 2021

Just Dance 2022 to trzynasta odsłona cyklu gier tanecznych. Ponownie, jak w przypadku poprzednich części serii za produkcję odpowiada Ubisoft.

Mechanika

Rozgrywka w Just Dance 2022 opiera się na tych samych założeniach co w poprzednich częściach cyklu. W czasie zabawy gracz wybiera jedną z dostępnych piosenek, a następnie próbuje zatańczyć zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami. Całość rejestrowana jest przy pomocy aplikacji na smartfona.

Celem zabawy jest osiągnięcie jak największego wyniku. Za każdy wykonany ruch przyznawane są punkty – im lepiej gracz sobie radzi, tym więcej ich otrzyma.

Just Dance 2022 pozwala zatańczyć do kilkudziesięciu różnych utworów. Wśród nich znaleźć można Level up, Ciary i Believer Imagine Dragons. Na potrzeby tej odsłony cyklu powstał również utwór Nails, Hair, Hips, Heels wykonany przez Todricka Halla.

Tryby gry

Just Dance 2022 oferuje szereg trybów. Dla pojedynczego gracza przygotowano Quickplay, który pozwala rozpocząć przygodę z losowymi utworami oraz Sweat Mode zmuszający gracza do wytężonej aktywności fizycznej.

Dodatkowo można również bawić się ze znajomymi w trybie kooperacyjnym lub toczyć potyczki z ludźmi z całego świata w tzw. World Dance Floor.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Wymagania wiekowe Just Dance 2022: Odpowiednia dla każdego wieku.

PS4
XONE
PS5
XSX
Switch