Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweXONEWiiWiiUX360
Okładka Zumba Fitness World Party (XONE)
OkładkaZumba Fitness World Party (XONE)

Zumba Fitness World Party

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier. Projekt ponownie wymaga od graczy wstania z foteli i wykonywania ćwiczeń, a także tańczenia przed ekranem telewizora.

Zręcznościowe | Kinect | fitness | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zumba Fitness World Party Premiera

5lis2013

X360 Wii WiiU

22lis2013

XONE

Gry podobne do Zumba Fitness World Party

Xbox Fitness

Shape Up

Dance Central Spotlight

Zumba Fitness World Party to pierwsza odsłona niesamowicie popularnej serii gier typu fitness, która zabiera wszystkich chętnych w podróż dookoła świata. Produkcją zajęło się studio Zoe Mode, które stworzyło dodatkowe zestawy utworów do gier z serii Guitar Hero. Pracowali także przy kilku projektach sygnowanych marką EyeToy.

Twórcy wprowadzili do gry wiele nowych ćwiczeń i elementów. Jedną z najważniejszych nowinek jest dodanie do zabawy około 40 utworów muzycznych od takich wykonawców jak: Lady Gaga, Daddy Yankee czy Pitbull. To jednak nie koniec, gdyż zatroszczono się o regionalne dźwięki pochodzące z różnych zakątków globu. W rytm muzyki gracze wykonują ćwiczenia i tańczą, wykorzystując i ucząc się wielu różnych styli (ponad 30), wśród których można znaleźć: salsę, hip-hop, reggaeton i blues.

Rozgrywka odbywa się w kilku trybach. Do dyspozycji grających osób oddano między innymi World Dance Tour, w którym podróżuje się po całym świecie, poznaje liczne kultury, regionalną muzykę i style tańca. Oprócz tego można się uczyć w ramach Learn the Steps, bawić się tylko do wybranych piosenek, albo wziąć udział w Full Class, które oferuje kilka programów pozwalających spalać zbędne kalorie. Wszystkie postępy są zapisywane w Progress Tracker Plus. Można więc w każdej chwili sprawdzić ile czasu spędziliśmy przy danym ćwiczeniu, jakie osiągnięcia udało się zdobyć, itd.

Całość nadzorują wirtualni trenerzy, którzy reprezentują poszczególne kultury. Wśród nich znajdziemy między innymi: Beto, Ginę Grant, Melissę Chiz, Heidy Torres, Lorettę Bates, Nicka Logrea, Armando Salcedo, Priscillę Sartori, czy Petera Wanga. Wyjaśniają i pokazują oni w przystępny sposób, co należy w danej chwili wykonać.

Zumba Fitness World Party oferuje całkowicie odmieniony styl prezentacji. Deweloperzy postanowili oddać klimat poszczególnych regionów. Dzięki temu gracz ma wrażenie uczestniczenia w międzynarodowym festiwalu muzycznym.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 4,5 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Zumba Fitness World Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.

Zumba Fitness World Party Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Microsoft XBOX ONE

Xbox One

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
X360
Wii
WiiU
XONE