Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Fitness

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Najpopularniejsze gry o tematyce fitness.

PC
PC Windows
WWW
PlayStation
Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 4
Sony PlayStation 34
Sony PlayStation 2
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S
Microsoft XBOX ONE3 Microsoft Xbox 3609
Microsoft Xbox
Mobile
Android
Apple iOS
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch4 Nintendo Wii12 Nintendo DS1 Nintendo Wii U3
Nintendo 3DS
Game Boy Advance
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

fitness
Let's Get Fit
Let's Get Fit

Zręcznościowe 13 maja 2022

Let’s Get Fit to gra fitnessowa, która pozwala na tworzenie własnych planów treningowych, biorących pod uwagę nasze cele i obecną kondycję fizyczną. Autorzy przygotowali sto rodzajów ćwiczeń, system Osiągnięć oraz wirtualny kalendarz ułatwiający śledzenie postępów.

Switch

Ring Fit Adventure
Ring Fit Adventure

Zręcznościowe 18 października 2019

Unikalna produkcja łącząca klasyczną grę fitness, korzystającą z kontrolerów ruchu Nintendo Switch, z RPG akcji. Ring Fit Adventure zawiera wiele wariantów rozgrywki i kilkanaście minigier oferujących zróżnicowane ćwiczenia i programy treningowe. Podczas zabawy przemierzamy kolorowy świat fantasy, który musimy uratować przed zagrożeniem ze strony złego smoka i jego podstępnych sług.

Switch

Xbox Fitness
Xbox Fitness

Sportowe 22 listopada 2013

Program treningowy typu fitness, oferowany graczom tylko w usłudze Xbox Live. Produkcja pozwala ćwiczyć swoje ciało wraz ze słynnymi trenerami, prezentującymi poszczególne ruchy i dającymi odpowiednie wskazówki. Dodatkowo dzięki kamerze Kinect możliwe jest kontrolowanie swoich postępów i nie tylko.

XONE

Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise
Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise

Sportowe 4 grudnia 2020

Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise to druga odsłona cyklu gier sportowych dedykowanych konsoli Nintendo Switch. Produkcja pozwala boksować i unikać w rytmie muzyki. Za jej opracowanie odpowiada studio Imagineer.

Switch

Zumba Fitness World Party
Zumba Fitness World Party

Zręcznościowe 5 listopada 2013

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier. Projekt ponownie wymaga od graczy wstania z foteli i wykonywania ćwiczeń, a także tańczenia przed ekranem telewizora. Jest to jednocześnie pierwsza odsłona cyklu, która zabiera żądnych ruchu śmiałków w różne zakątki całego globu.

XONEX360WiiWiiU

Shape Up
Shape Up

Zręcznościowe 11 listopada 2014

Shape Up to gra ruchowa stworzona przez firmę Ubisoft z myślą o konsoli Xbox One i kontrolerze Kinect. Jej tematyka to fitness, który został ukazany w dość oryginalnej konwencji, łączącej ćwiczenia z humorem i prostymi grami zręcznościowymi czy muzycznymi.

XONE

Move Fitness
Move Fitness

Sportowe 22 listopada 2011

Move Fitness to interaktywny trening sportowy wymagający kontrolera PlayStation Move, oferujący dwadzieścia pięć różnorodnych ćwiczeń fizycznych. Od wykonywania "pajacyków" po wirtualne boksowanie worka treningowego. Gra dla dwóch osób możliwa jest tylko poprzez Sieć.

PS3

Zumba Fitness Rush
Zumba Fitness Rush

Towarzyskie 13 lutego 2012

Zumba Fitness Rush to kontynuacja gry łączącej aerobik i taniec, w której znajduje się jeszcze więcej reżimów treningowych, piosenek i układów do przećwiczenia. Autorzy przygotowali czterdzieści dwa nowe utwory, w rytm których możemy się bawić przed telewizorem.

X360

Fitness Boxing
Fitness Boxing

Sportowe 21 grudnia 2018

Gra sportowo-rytmiczna, w której boksujemy przy akompaniamencie dwudziestu popularnych piosenek. Fitness Boxing pozwala wybrać szybkość i długość treningu, a także partię ciała, na której rozwoju zamierzamy się koncentrować. Gra oblicza przy tym nasze BMI oraz kalorie, jakie udało nam się spalić w trakcie ćwiczeń.

Switch

My Body Coach 3
My Body Coach 3

Sportowe 15 listopada 2012

My Body Coach 3 to program treningowy stworzony z myślą o osobach, które poprzez ćwiczenia i odpowiednią dietę chcą zadbać o własną kondycję fizyczną, dobre samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę. Pod okiem Valérie Orsoni, popularnej francuskiej instruktorki fitness, użytkownicy mogą ułożyć indywidualny plan dojścia do optymalnej wagi i muskulatury. Tytuł wyprodukowany został przez studio Kylotonn.

X360

Zumba Fitness Core
Zumba Fitness Core

Zręcznościowe 16 października 2012

Zumba Fitness Core jest trzecią odsłoną bijącego rekordy popularności cyklu taneczno-zręcznościowych treningów fitness, rozwijanego przez studio Zoe Mode. Gracze mogą popracować nad kondycją fizyczną tańcząc w rytm przebojów muzyki pop i dance oraz żywiołowych melodii z różnych zakątków świata. Nad prawidłowością wykonywania poszczególnych ćwiczeń czuwają wirtualni trenerzy.

X360Wii

Get Fit with Mel B
Get Fit with Mel B

Zręcznościowe 28 września 2010

Gra umożliwiająca wzięcie udziału w ćwiczeniach fitness bez opuszczania zacisza naszego domu. Interakcja z aplikacją przebiega za pomocą kontrolera Move, co pozwala podczas zabawy poprawić własną kondycję i zrzucić zbędne kilogramy. Wirtualne zajęcia prowadzi Melanie Brown – czarnoskóra piosenkarka, znana z występów w zespole Spice Girls.

X360PS3Wii

Wii Fit U
Wii Fit U

Zręcznościowe 31 października 2013

Wii Fit U to trzecia odsłona popularnej serii tworzonej przez Nintendo, która dzięki zestawowi mini gier pozwala na poprawę kondycji i wykonywanie ćwiczeń fizycznych z wykorzystaniem urządzenia Wii Balance Board.

WiiU

Zumba Fitness
Zumba Fitness

Zręcznościowe 18 listopada 2010

Zumba Fitness to stworzona przez ekipę deweloperską studia Pipeworks Software gra zręcznościowa, mająca za zadanie zachęcić graczy do aktywności ruchowej i wysiłku fizycznego. Użytkownicy konsoli mogą poprawić swoją kondycję uprawiając tytułową Zumbę, czyli opracowany przez Alberto "Beto" Pereza program ćwiczeń fitness połączonych z choreografią taneczną. Gra wykorzystuje możliwości techniczne kontrolera Kinect.

X360PS3Wii

My Body Coach 2
My Body Coach 2

Sportowe 4 listopada 2011

My Body Coach 2 to aplikacja fitness, zawierająca wiele zestawów ćwiczeń i porad dietetycznych, dzięki którym będziemy w stanie, pod okiem wirtualnej trenerki, ćwiczyć i pracować nad naszą sylwetką. Program do śledzenia i oceniania naszych postępów wykorzystuje specjalne ciężarki, do których przymocowujemy kontrolery ruchu Move.

PS3Wii

Harley Pasternak's Hollywood Workout
Harley Pasternak's Hollywood Workout

Sportowe 18 września 2012

Harley Pasternak's Hollywood Workout to program treningowy firmowany nazwiskiem amerykańskiego instruktora fitnessu. Produkcja studia Heavy Iron adresowana jest do osób, które chciałby poprawić swoją kondycję fizyczną i ukształtować sylwetkę. Poza zestawem ćwiczeń aplikacja zawiera również przydatne wskazówki dotyczące prawidłowej diety i zdrowego stylu życia, z których na co dzień korzystają gwiazdy Hollywood.

X360Wii

Jillian Michaels Fitness Ultimatum 2011
Jillian Michaels Fitness Ultimatum 2011

Akcji 16 listopada 2010

Jillian Michaels Fitness Ultimatum 2011 to firmowany nazwiskiem popularnej instruktorki fitnessu program treningowy wzbogacony o elementy gry akcji. Produkcja studia Collision pozwala graczom nie tylko poprawić kondycję fizyczną, ale także wziąć udział w pełnej niebezpieczeństw misji przeciw groźnej korporacji zajmującej się handlem narkotykami i niezdrową żywnością.

Wii

Zumba Kids
Zumba Kids

Zręcznościowe 19 listopada 2013

Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych gier tanecznych. Tym razem twórcy postanowili w całości skupić się na grze przeznaczonej dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Dzięki tej decyzji tytuł oferuje zabawę przy rytmach takich wykonawców jak Justin Bieber czy Willow Smith. Zabawa może odbywać się zarówno w samotności, jak i w multiplayrze.

X360Wii

Your Shape: Fitness Evolved 2013
Your Shape: Fitness Evolved 2013

Zręcznościowe 13 listopada 2012

Gra sportowa, umożliwiająca prowadzenie profesjonalnego treningu fitness we własnym domu. Tytuł zawiera wiele trybów zabawy oraz setki ćwiczeń o rożnym stopniu zaawansowania. Naszymi postępami w budowaniu atletycznej sylwetki możemy dzielić się przez sieć ze znajomymi.

WiiU

ExerBeat
ExerBeat

Zręcznościowe 17 marca 2011

ExerBeat jest programem treningu fitness wzbogaconym o elementy gry zręcznościowej, za powstanie którego odpowiada ekipa deweloperska firmy Namco Bandai. Produkcja oferuje możliwość wykonywania ćwiczeń z ośmiu kategorii treningów (m.in. aerobik, stretching, joga i karate), a także zabawy ruchowej w towarzystwie drugiego gracza.

Wii

Jillian Michaels' Fitness Adventure
Jillian Michaels' Fitness Adventure

Sportowe 18 listopada 2011

Jillian Michaels' Fitness Adventure to firmowany nazwiskiem znanej instruktorki fitnessu program treningowy wzbogacony o elementy przygodowej gry akcji. Tytuł wyprodukowany został przez studio n-Space i adresowany jest do graczy, którzy chcieliby poprawić swoją kondycję fizyczną oraz wyrzeźbić sylwetkę ciała.

X360

Gold's Gym: Cardio Workout
Gold's Gym: Cardio Workout

Sportowe 31 marca 2009

Gold's Gym: Cardio Workout to wyprodukowana przez japońskie studio Rocket gra wideo, stanowiąca substytut osobistego trenera. Gracze mogą poprawić kondycję fizyczną i muskulaturę ciała wykonując klasyczne ćwiczenia lub trenując popularne sporty, jak boks czy jogging. Tytuł wykorzystuje możliwości techniczne kontrolerów Wii Remote oraz Wii BalanceBoard.

Wii

Gold's Gym: Dance Workout
Gold's Gym: Dance Workout

Sportowe 17 października 2010

Gold's Gym: Dance Workout to program treningu fitness wzbogacony o elementy gry tanecznej i zręcznościowej. Produkcja jest efektem współpracy studiów Land Ho! i Rocket Company. Gracze mogą poprawić swoją kondycję fizyczną tańcząc w rytm popularnych przebojów i wykonując ćwiczenia fizyczne oparte m.in. o podstawowy treningu bokserskiego.

Wii

Fit For Fun
Fit For Fun

Sportowe 14 czerwca 2011

Gra będąca jednocześnie personalnym i wirtualnym trenerem fitnessu. W produkcji znajdziemy aż 70 różnorodnych kombinacji, systemów i programów mających pomóc w doskonaleniu własnej sylwetki.

WiiNDS