Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWiiPS3
Okładka My Body Coach 2 (Wii)

My Body Coach 2

My Body Coach 2 to aplikacja fitness, zawierająca wiele zestawów ćwiczeń i porad dietetycznych, dzięki którym będziemy w stanie, pod okiem wirtualnej trenerki, ćwiczyć i pracować nad naszą sylwetką.

Sportowe | fitness | PlayStation Move

Okładka My Body Coach 2 (Wii)

data premiery gry:

4lis2011

PS3 Wii

My Body Coach 2 jest kontynuacją pierwszej części gry, którą wydano w 2009 roku na konsolę Wii. Podobnie jak jedynka, gra jest rozbudowanym programem treningowym, zawierającym dziesiątki propozycji ćwiczeń. Produkcji patronuje i użycza głosu oraz wyglądu Valerie Orsoni, znana francuska instruktorka fitness, współpracująca na co dzień z hollywoodzkimi gwiazdami. My Body Coach 2 sprzedawany jest z dwoma specjalnymi półkilogramowymi ciężarkami, w których zamykamy kontroler.

Rozpoczynając zabawę tworzymy swojego awatara, określając nasz wiek, poziom kondycji fizycznej, wagę i wzrost dzięki, którym automatyczny trener łatwiej dopasuje zestaw ćwiczeń, mogących odpowiadać jednemu z trzech określonych przez nas celów: odchudzanie, rozwijanie różnych partii mięśni oraz relaksacja. Program ustali długość, częstotliwość, a także intensywność ćwiczeń wybranych z ponad 130 przygotowanych przez twórców, w dołączonym kalendarzu może również przekazać nam propozycje codziennej diety, obejmującej 170 różnych dań. Jeżeli chcemy, możemy także sami ustalić jak mają wyglądać nasze sesje treningowe, bez potrzeby zdawania się na porady wirtualnego instruktora.

Kiedy będziemy już przygotowani, gra przenosi naszego awatara do jednej z pięciu sal treningowych, w których poza nami znajdzie się również animowana trójwymiarowa instruktorka, pokazująca nam jak wykonywać poszczególne ćwiczenia. W ich trakcie, na bieżąco śledzić będzie nasze postępy i tempo, a w razie potrzeby korygować błędy.

Nowością w drugiej części gry jest tryb Gym Dance, pozwalający nam na ćwiczenia poprzez wykonywanie jednego z 12 układów choreograficznych, w rytm udostępnionych przez twórców 21 ścieżek muzycznych lub plików mp3 z naszej własnej biblioteczki mieszczącej się na dysku twardym konsoli. Tańczyć możemy w pojedynkę jak i z partnerem, z którym będziemy konkurować o punkty przyznawane za najdokładniejsze odwzorowanie figur tanecznych. Co ciekawe, rezultaty naszych ćwiczeń i popisów na parkiecie, możemy porównać z wynikami innych graczy dzięki sieciowym tablicom statystyk.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Cena gry w dniu premiery: 219,90 PLN

Gry podobne do My Body Coach 2

Klasyfikacja PEGI My Body Coach 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe My Body Coach 2

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje: PlayStation Move
PS3
Wii