Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka My Body Coach 3 (X360)
OkładkaMy Body Coach 3 (X360)

My Body Coach 3 X360

My Body Coach 3 to program treningowy stworzony z myślą o osobach, które poprzez ćwiczenia i odpowiednią dietę chcą zadbać o własną kondycję fizyczną, dobre samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę.

Sportowe | fitness | trening | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Body Coach 3 Premiera X360

15listopada2012

producent: Kylotonn / KT Racing wydawca: Nacon / Bigben Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

My Body Coach 3 jest trzecią odsłoną popularnej serii programów treningowych, które w założeniach ekipy deweloperskiej francuskiego studia Kylotonn stanowić mają substytut osobistego trenera. Po raz pierwszy w historii cyklu produkcja zaadresowana została do użytkowników konsoli Xbox 360 i kontrolera Kinect.

Wzorem wcześniejszych odsłon serii, My Body Coach 3 pozwala zadbać o kondycję fizyczną, zgrabną sylwetkę oraz dobre samopoczucie. Użytkownik może określić swoje priorytety (redukcja wagi, rzeźbienie sylwetki, zrelaksowanie się lub prowadzenie zdrowego trybu życia) i cele, a następnie ułożyć własny plan treningowy lub zdać się na jedną z propozycji przygotowanych przez francuską instruktorkę fitness - Valérie Orsoni.

My Body Coach 3 oferuje ponad 230 ruchów fitness i Pilates, a także ok. 90 ćwiczeń związanych z rozciąganiem ciała (stretching) i oddychaniem. Dodatkowo w bazie danych znalazło się przeszło 170 zróżnicowanych jadłospisów, pozwalających dobrać dietę odpowiadającą indywidualnym potrzebom żywieniowym.

System sterowania wykorzystuje możliwości techniczne kontrolera Kinect. Kamera rejestruje wykonywane ćwiczenia i analizuje ich zgodność z przyjętą normą. Ćwiczący są na bieżąco informowani o wszelkich nieprawidłowościach, co z kolei zapewnia optymalną skuteczność treningu.

My Body Coach 3 odznacza się przyjemną dla oka oprawą wizualną. Treningi odbywają się w trójwymiarowych sceneriach przedstawiających m.in. dojo, buddyjską świątynię oraz wnętrze nowoczesnej siłowni.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe My Body Coach 3: Odpowiednia dla każdego wieku.

My Body Coach 3 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect