Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360Wii
Okładka Zumba Fitness Core (X360)
OkładkaZumba Fitness Core (X360)

Zumba Fitness Core

Zumba Fitness Core jest trzecią odsłoną bijącego rekordy popularności cyklu taneczno-zręcznościowych treningów fitness, rozwijanego przez studio Zoe Mode.

Zręcznościowe | Kinect | fitness | taneczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zumba Fitness Core Premiera

16paź2012

X360 Wii

producent: Zoë Mode wydawca: Majesco Entertainment wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Zumba Fitness Core to kolejna po Zumba, Zumba 2 i Zumba Rush propozycja studia Zoe Mode skierowana do graczy, którzy chcieliby poprzez zabawę poprawić swoją sprawność fizyczną. Ćwiczenia oparte zostały o zasady opracowanego w latach 90. XX wieku przez kolumbijskiego choreografa Alberto „Beto” Pereza programu fitness z elementami tańca.

Na ścieżce dźwiękowej gry znalazło się przeszło 40 utworów, w tym melodie znane z wcześniejszych odsłon cyklu oraz przeboje takich artystów jak Enrique Iglesias, Don Omar, Karmin, Sean Paul, Bob Marley, The Donnas, Kat DeLuna czy Tiesto. Poszczególne zestawy choreografii pozwalają graczom spróbować swoich się w ponad 30 stylach tanecznych – począwszy od brazylijskiego funku, poprzez jive'a i disco, a na tańcach afrykańskich i polinezyjskich skończywszy.

Nad prawidłowością wykonywania ćwiczeń czuwa łącznie 6 wirtualnych trenerów, którym wizerunku użyczyli Beto, Tanya Beardsley, Gina Grant, Kass Martin, Loretta Bates i Nicholas Logrea. Twórcy przygotowali 8 tematycznie zróżnicowanych scenerii, w jakich odbywają się treningi, w tym cztery zupełnie nowe - Venetian Ballroom, Exotic Waterfall, Tiki Beach oraz Zumba Stage Show.

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, Zumba Fitness Core umożliwia wykonywanie ćwiczeń samodzielnie lub w towarzystwie innych uczestników zabawy. Rozbudowane opcje treningów pozwalają dobrać intensywność ruchu do preferencji gracza, a także skupić się na poszczególnych ćwiczeniach w obrębie konkretnych partii mięśniowych (np. mięśni brzucha).

W warstwie audiowizualnej Zumba Fitness Core nie odbiega poziomem wykonania od poprzednich gier z serii. Deweloperzy postarali się jednak o bardziej dopracowane modele postaci oraz płynniejsze animacje. Na ekranie dominuje żywa kolorystyka, która dobrze komponuje się z dynamiczną ścieżką dźwiękową.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,7 / 10 na podstawie 92 głosów czytelników.

Zumba Fitness Core cena w dniu premiery: 194,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Zumba Fitness Core

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Zumba Fitness Core Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
X360
Wii