Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiU
Okładka Your Shape: Fitness Evolved 2013 (WiiU)

Your Shape: Fitness Evolved 2013 WiiU

Gra sportowa, umożliwiająca prowadzenie profesjonalnego treningu fitness we własnym domu. Tytuł zawiera wiele trybów zabawy oraz setki ćwiczeń o rożnym stopniu zaawansowania. Naszymi postępami w budowaniu atletycznej sylwetki możemy dzielić się przez sieć ze znajomymi.

Zręcznościowe | fitness | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii U
Okładka Your Shape: Fitness Evolved 2013 (WiiU)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

wydawca PL: Ubisoft GmbH

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WiiU:

13listopada2012

30listopada2012

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Your Shape Fitness Evolved 2013 to czwarta już odsłona serii gier zręcznościowych Your Shape, pozwalających prowadzić w domowym zaciszu ćwiczenia fitness. Tytuł w dwóch poprzednich edycjach był dostępny wyłącznie na konsoli Xbox 360. Przeprowadzka cyklu na platformę Nintendo wiąże się ze zmianą sterowania i sposobu obsługi interfejsu, kontroler ruchu Kinect zastąpiony został bowiem standardowym Wiilotem. Dodatkowo gracze mogą wykorzystać także zalety gamepada konsoli, posiadającego własny ekran. Producentem tytułu jest niezmiennie francuski Ubisoft

Na początku zabawy tworzymy własny profil, dzięki niemu śledzimy postępy w treningu, którymi możemy dzielić się poprzez sieć ze swoimi znajomymi. Twórcy przygotowali 125 sesji ćwiczeniowych, ponad 200 rodzajów ćwiczeń sportowych oraz 30 ćwiczeń zen. Są one podzielone na osobne kategorie, informujące nas o ich przeznaczeniu. Możemy więc zdecydować się budować masę mięśniową, zadbać o swój układ krążenia, porozciągać ciało lub bez większego wysiłku zrelaksować się, wykonując najprostsze i nie wymagające ogromnego wysiłku zadnia. Korzystając z profilu ustalmy plan i stawiamy przez sobą konkretne cele, polegające na spaleniu pewnej liczby kalorii lub wykonaniu określonej liczby ćwiczeń w określonym czasie. Podobnie jak w poprzednich edycjach, tytuł zawiera także specjalny tryb taneczny. Gracze naśladują zmieniające się sylwetki postaci pojawiających się na ekranie, tańczących w rytm jednego z wielu żywiołowych utworów muzycznych. Co ciekawe, osoby zainteresowane zdrową dietą mogą skorzystać z bazy 150 przepisów, wspomagających utrzymanie odpowiedniej sylwetki.

Wyjątkowo dużą uwagę poświęcono funkcją społecznościowym. Your Shape Fitness Evolved 2013 zawiera nie tylko sieciowe tablice wyników, ale pozwala graczom również łączyć się w grupy i organizować wspólne eventy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Cena gry w dniu premiery: 199,90 PLN

Gry podobne do Your Shape: Fitness Evolved 2013

Klasyfikacja PEGI Your Shape: Fitness Evolved 2013

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
ZombiU, Rayman Legends i inne. Ubisoft ujawnia swoje plany wydawnicze dotyczące Wii U
ZombiU, Rayman Legends i inne. Ubisoft ujawnia swoje plany wydawnicze dotyczące Wii U

wiadomość5 czerwca 2012

Firma Ubisoft, jeden z największych wydawców na świecie, poinformował podczas swojej konferencji na targach Electronic Entertainment Expo 2012 o swoich planach wydawniczych dotyczących Wii U. Francuzi nie mają zamiaru zignorować nadchodzącej konsoli Nintendo i mocno inwestują w tytuły na tę platformę.