Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3
Okładka Move Fitness (PS3)
OkładkaMove Fitness (PS3)

Move Fitness PS3

Move Fitness to interaktywny trening sportowy wymagający kontrolera PlayStation Move, oferujący dwadzieścia pięć różnorodnych ćwiczeń fizycznych. Od wykonywania "pajacyków" po wirtualne boksowanie worka treningowego. Gra dla dwóch osób możliwa jest tylko poprzez Sieć.

Sportowe | fitness | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Move Fitness Premiera PS3

22listopada2011

pudełko PL

25listopada2011

Move Fitness to sportowa gra dedykowana wyłącznie konsoli PlayStation 3 wyposażonej w kontroler ruchu PS Move. Tytuł oferuje cały wachlarz ćwiczeń, dzięki którym możemy poprawić naszą sylwetkę oraz samopoczucie.

Produkcja należy do popularnego gatunku gier sportowych, w których gracz jest zmuszony do intensywnego ruchu. Aby pograć w Move Fitness niezbędne są dwa kontrolery ruchu PS Move, po jednym na każdą dłoń. W ten sposób specjalna kamera znacznie dokładnie rejestruje nasze ruchy, które następnie przenosi do wirtualnego świata gry.

W Move Fitness mamy do wykonania ponad dwadzieścia pięć różnorodnych ćwiczeń. Amatorzy gier wideo mogą zrzucić zbędne kilogramy wykonując „pajacyki”, rzucając piłkami do kosza czy boksując worek treningowy. Dzięki informacjom widocznym na ekranie łatwo możemy dowiedzieć się ile kalorii spaliliśmy. Wirtualny trener kontroluje nasze postępy w grze i poleca nam kolejne ćwiczenia, które powinny pomóc nam w osiągnięciu idealnej sylwetki. Co więcej, gra zawiera specjalne opcje pozwalające na stworzenie własnego programu ćwiczeń.

Program umożliwia grę także dla dwóch zawodników, ale tylko przez sieć. Wówczas możemy nie tylko wspólnie ćwiczyć, ale także porównywać różne statystyki, jak ilość spalonych kalorii czy punktację za wykonywane ćwiczenia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Ocena użytkowników: 7,8 / 10 na podstawie 50 głosów czytelników.

Move Fitness cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Move Fitness

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Move Fitness Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move