Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka The Biggest Loser: Ultimate Workout (X360)
OkładkaThe Biggest Loser: Ultimate Workout (X360)

The Biggest Loser: Ultimate Workout X360

The Biggest Loser: Ultimate Workout jest programem treningowym opartym na licencji popularnego show telewizyjnego. Produkcja powstała w studiu deweloperskim Blitz Games i wykorzystuje możliwości techniczne kontrolera Kinect.

Sportowe | Kinect | trening | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Biggest Loser: Ultimate Workout Premiera X360

10listopada2010

producent: Blitz Games wydawca: THQ Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do The Biggest Loser: Ultimate Workout

Your Shape: Fitness Evolved 2012

Your Shape: Fitness Evolved

Get Fit with Mel B

The Biggest Loser: Ultimate Workout to kolejny po The Biggest Loser i The Biggest Loser: Challenge produkt studia Blitz Games skierowany do osób, które chciałyby pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić kondycję fizyczną, a także zdobyć wiedzę o racjonalnym żywieniu i zdrowym stylu życia. Gra bazuje na licencji popularnego reality show, które w Polsce znane jest pod tytułem Co masz do stracenia?.

Podobnie jak w telewizyjnym programie, podstawowym zadaniem gracza w The Biggest Loser: Ultimate Workout jest wykonywanie rozmaitych ćwiczeń o różnym stopniu intensywności. Ćwiczący sami mogą określić stawiane sobie cele (masę ciała, sprawność fizyczną), a program odpowiednio dobiera do tego reżimy treningowe.

Sesje ćwiczeń rozplanowane są w regularnych odstępach czasowych (np. cztery razy w tygodniu) i mogą trwać od 20 do 60 minut. Dzięki kamerze wbudowanej w kontroler Kinect, gracze mogą obserwować pracę swojego ciała. Wirtualni trenerzy na bieżąco monitorują również prawidłowość wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

Twórcy The Biggest Loser: Ultimate Workout zadbali, by treningi nie były monotonne, a gra motywowała do pracy nad sobą. Formę urozmaicenia stanowią więc np. próby sprawnościowe na torze przeszkód. Gracze mogą także skorzystać z zestawu praktycznych porad odnośnie zasad prawidłowego żywienia i przygotowywania potraw oraz zdrowego stylu życia.

Oprawa audio-wizualna The Biggest Loser: Ultimate Workout nie odbiega poziomem wykonania od konkurencyjnych tytułów (np. z serii Your Shape). Ćwiczyć można w kilku zróżnicowanych lokacjach (np. w siłowni albo nad brzegiem basenu), z udziałem trenera oraz innych ćwiczących. Dodatkową atrakcję stanowi możliwość wykorzystania niektórych przyrządów treningowych, jak chociażby piłka gimnastyczna.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Wymagania wiekowe The Biggest Loser: Ultimate Workout: Odpowiednia dla każdego wieku.

The Biggest Loser: Ultimate Workout Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect