Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka Nike+ Kinect Training (X360)

Nike+ Kinect Training X360

Program treningowy wykorzystujący funkcjonalność kontrolera Kinect oraz technologii Nike+. Wykonujemy ćwiczenia naśladując awatara wzorowanego na jednym z trenerów firmy Nike, zdobywamy punkty i tym samym poprawiamy sprawność fizyczną.

Sportowe | Kinect | aerobik | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox 360
Okładka Nike+ Kinect Training (X360)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

30października2012

2listopada2012

pudełko PL

Nike+ Kinect Training to gra stworzona wspólnie przez firmę Microsoft oraz producenta odzieży i obuwia Nike. Tytuł ten powstał z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy chcieliby poprawić swoją kondycję bez konieczności wychodzenia z domu i odwiedzania siłowni. W zależności od przyjętych celów możemy odbyć trening fitness nakierowany na poprawę sylwetki lub sprawnościowy przygotowany z myślą o osobach chcących zwiększyć wytrzymałość i siłę.

Obsługa gry odbywa się za pośrednictwem kontrolera ruchu Kinect. Gracz śledzi na ekranie ćwiczenia wykonywane przez wirtualnego trenera wzorowanego na ekspercie firmy Nike pracującym z zawodowymi sportowcami i stara się jak najlepiej je powtórzyć. Wraz z wykonywaniem kolejnych zadań program analizuje najczęściej popełniane przez użytkownika błędy i stara się przygotować spersonalizowany zestaw ćwiczeń. Dzięki temu stopniowo poprawiamy swoją sprawność i otrzymujemy coraz trudniejsze wyzwania.

Gra Nike+ Kinect Training kładzie duży nacisk na interakcję między użytkownikami za sprawą połączenia platform Nike+ oraz Xbox LIVE. Dzięki temu możemy porównywać osiągane rezultaty ze znajomymi, zachęcać ich do treningu, a także rywalizować w określonych wyzwaniach. Tytuł współpracuje również ze specjalną mobilną aplikacją o tej samej nazwie pozwalającą na bieżąco analizować wyniki bez konieczności uruchamiania konsoli oraz produktami z linii Nike+.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 66 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 189,90 PLN

Gry podobne do Nike+ Kinect Training

Klasyfikacja PEGI Nike+ Kinect Training

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Nike+ Kinect Training

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Microsoft Kinect