Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360
Okładka Jillian Michaels' Fitness Adventure (X360)
OkładkaJillian Michaels' Fitness Adventure (X360)

Jillian Michaels' Fitness Adventure X360

Jillian Michaels' Fitness Adventure to firmowany nazwiskiem znanej instruktorki fitnessu program treningowy wzbogacony o elementy przygodowej gry akcji.

Sportowe | Kinect | fitness | trening | elementy przygodowe | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jillian Michaels' Fitness Adventure Premiera X360

18listopada2011

producent: n-Space wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Jillian Michaels' Fitness Adventure

Your Shape: Fitness Evolved 2012

Get Fit with Mel B

Zumba Fitness

Jillian Michaels' Fitness Adventure jest kolejną grą wideo na koncie amerykańskiej instruktorki fitness, gwiazdy telewizyjnej i celebrytki - Jillian Michaels. Produkcja stworzona przez studio n-Space stanowi rozwinięcie pomysłów znanych z serii Jillian Michaels' Fitness Ultimatum i wykorzystuje możliwości kontrolera ruchowego Kinect.

W grze dostępne są trzy warianty rozgrywki. Fitness Adventure Mode to kampania jednoosobowa, w której gracz próbuje pokonać serię najeżonych przeszkodami i przeciwnikami labiryntów w lokacjach stylizowanych na południowoamerykańską dżunglę (las tropikalny, aztecka świątynia itp.). Circuit Training jest zestawem 10 ćwiczeń, z których każde wykonać można na trzech poziomach trudności. Z kolei Fitness Training to w pełni konfigurowalny reżim treningowy.

Rozgrywka wymaga aktywności ruchowej. Poszczególne ćwiczenia różnią się charakterem. Przykładowo w trybie Adventure są to zazwyczaj wyskoki, kopnięcia, ciosy i uniki, natomiast w Fitness bardziej klasyczne ćwiczenia ogólnorozwojowe, w tym także z wykorzystaniem popularnych przyrządów treningowych (ciężarki, piłka gimnastyczna itp.).

W trakcie zabawy zapisywane są rozbudowane statystyki dotyczące intensywności treningów, liczby spalonych kalorii, wykonanych powtórzeń itp. Dzięki wbudowanym funkcjom społecznościowym istnieje też możliwość porównywania swoich osiągnięć ze znajomymi.

Jillian Michaels' Fitness Adventure odznacza się atrakcyjną, jak na tego rodzaju produkcje, oprawą audio-wizualną. Trójwymiarowa grafika w grze wyróżnia się intensywnymi barwami, dosyć szczegółowym modelem postaci oraz płynnymi animacjami.

Wymagania wiekowe Jillian Michaels' Fitness Adventure: Odpowiednia dla każdego wieku.

Jillian Michaels' Fitness Adventure Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect