Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

2. crafting - Gry Android

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 2. Gry o tematyce crafting na platformę Android ułożone według popularności.

Akcji12 Zręcznościowe1
Bijatyki
RPG8 Strategiczne2 Przygodowe3
Sportowe
Wyścigi
Symulacje1
Logiczne
Towarzyskie
Legacy Quest
Legacy Quest

RPG 10 marca 2016

Roguelike’owe RPG akcji, opracowane we współpracy austriackiego studia Socialspiel Entertainment z uznaną firmą Nexon. W Legacy Quest stajemy na czele drużyny nieustraszonych wojowników, którzy zajmują się eksploracją typowej krainy fantasy, wypełnionej lochami i masą przeciwników do pokonania.

The Trail: A Frontier Journey
The Trail: A Frontier Journey

Symulacje 3 listopada 2016

Przygotowana przez ekipę 22 Cans Studios prosta gra survivalowa w modelu darmowym z mikropłatnościami. W The Trail: A Frontier Journey wcielamy się w rolę podróżnika, który po długim morskim rejsie przybija do brzegów Nowego Świata i rozpoczyna jego eksplorację. Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest podróżowanie po liniowym szlaku w głąb nowo odkrytej krainy.

Dragon Nest: Labyrinth
Dragon Nest: Labyrinth

RPG prace wstrzymane

Wyprodukowana przez południowokoreańskie studio Eyedentity Games gra RPG akcji z gatunku hack'and'slash, będąca mobilnym spin-offem pecetowej serii MMORPG Dragon Nest. Akcja tytułu osadzona jest w znanym z pierwowzoru uniwersum fantasy, choć podczas zabawy odwiedzamy jedynie niewielki fragment Lagendii. Większość czasu spędzamy zaś w lochach zwanych Labiryntem, gdzie naszym zadaniem jest odnalezienie pradawnego skarbu, strzeżonego przez potężnego smoka.