Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Silver Style

Firma producent


Wiadomości dotyczące Silver Style


Simon the Sorcerer - powstaje kolejna odsłona kultowej przygodówki
Simon the Sorcerer - powstaje kolejna odsłona kultowej przygodówki

Góral, 17 lipca 2014, 14:49

Niezależne studio StoryBeasts poinformowało nas, że pracuje nad nową odsłoną serii gier przygodowych Simon the Sorcerer. Tytuł powstaje przy współpracy twórców marki, firmy Adventure Soft i Simona Woodroffa, projektanta oryginału. Jednocześnie chęć pomocy wyraził Chris Barrie, podkładający głos Simonowi w pierwszych odsłonach.

Postapokaliptyczny świat z gry RPG The Fall powróci w przygodówce
Postapokaliptyczny świat z gry RPG The Fall powróci w przygodówce

Adrian Werner, 3 listopada 2011, 10:20

Mamy dobre wieści dla miłośników klimatów postapokaliptycznych. Niemiecka firma F+F Distribution ujawniła, że już wkrótce do sprzedaży trafi przygodówka kontynuująca wątki z gry RPG The Fall: Last Days of Gaia.

Kalypso Media przejmuje prawa do Demonicon: The Dark Eye
Kalypso Media przejmuje prawa do Demonicon: The Dark Eye

Adrian Werner, 23 września 2010, 08:45

Firma Kalypso Media nie szczędzi w ostatnich miesiącach funduszy na nowe inwestycje. Wydawca właśnie ogłosił, że przejął spory pakiet marek należących do upadłego The Games Company. Najciekawszym nabytkiem jest gra Demonicon, która zaliczy jednak spory poślizg.

Premiery gier w Polsce (9-15 sierpnia)
Premiery gier w Polsce (9-15 sierpnia)

Vercetti, 16 sierpnia 2010, 09:58

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazały się tylko dwie nowe gry – Goin’ Downtown oraz Shimano Xtreme Fishing. Na obfitszy zestaw premierowych tytułów będziemy musieli poczekać przynajmniej do zakończenia wakacji.

Premiery gier w Polsce (2-8 sierpnia)

Vercetti, 9 sierpnia 2010, 07:30

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku ukazały się cztery pecetowe tytuły. Wśród nich dwa poświęcono zmaganiom wojennym, pozostałe – Vampire Hunters i Goin’ Downtown – odpowiednio: pościgowi za mordercą łowcy wampirów i przygodzie w futurystycznej wersji Nowego Jorku. Szczegółowe zestawienie najnowszych premier prezentujemy poniżej.

Premiery gier w Polsce (12-18 lipca)

Vercetti, 19 lipca 2010, 07:15

Lipiec nie należy do miesięcy, w których można spodziewać się wielu spektakularnych premier, tym bardziej na polskim rynku, który w ubiegłym tygodniu wzbogacił się zaledwie o kilka średniej klasy tytułów. Szczegółowy wykaz nowości w rodzimych sklepach prezentujemy jak zwykle w poniższym zestawieniu.

Poradnik: Simon the Sorcerer 5: Kto nawiąże kontakt?

Redakcja GRYOnline.pl, 27 kwietnia 2010, 11:44

"Poradnik do gry Simon the Sorcerer 5: Kto nawiąże kontakt? pomoże Ci ponownie uratować Magiczne Królestwo, tym razem przed inwazją Obcych. Znajdziesz w nim rozwiązania wszystkich zadań, przed jakimi staje w trakcie swych niebanalnych przygód Simon."

Pierwsze screeny z Simon the Sorcerer 5
Pierwsze screeny z Simon the Sorcerer 5

Jiker, 21 stycznia 2009, 09:35

Pierwsze informacje na temat Simon the Sorcerer 5 wyciekły w trakcie zeszłorocznych targów Games Convention. Zapoznaliśmy się wówczas z kilkoma dosyć ogólnymi faktami. Od tamtego czasu temat produkcji nieco ucichł. Niemiecka firma The Games Company postanowiła przerwać ten impas, ujawniając pięć startowych zrzutów ekranowych prezentujących omawianą grę.

Powstanie kolejna odsłona serii przygodówek Simon the Sorcerer

vampire, 20 sierpnia 2008, 15:53

Niemiecki wydawca, TGC (The Games Company), postanowił zlecić wewnętrznemu studiu deweloperskiemu produkcję kontynuacji znanej serii przygodówek - Simon the Sorcerer. Akcja piątki przeniesie nas do futurystycznej wizji świata gry, a naszym zadaniem będzie pomoc tytułowemu czarodziejowi w odzyskaniu straconych wspomnień.

Poradnik: Simon the Sorcerer 4

Redakcja GRYOnline.pl, 6 listopada 2007, 19:05

Podobno najbardziej drastyczne sceny rodzinne rozgrywają się przed telewizorem, a próby zawładnięcia pilotem mogą nawet doprowadzić do rękoczynów. Nie inaczej stało się w przytulnym pokoiku Simona, który trafiony przez brata owym solidnym kawałkiem plastiku, chwilowo oddalił się w niebyt...

Playlogic wydawcą gry Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens
Playlogic wydawcą gry Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens

Metatron, 16 października 2007, 12:27

Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens to czwarta część serii humorystycznych przygodówek. Dwie pierwsze odsłony zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów. Niestety tego samego nie można było powiedzieć o trzeciej. Najnowsza, która ukazała się już w Niemczech, według opinii tamtejszych serwisów jest już dużo lepsza.

Zakończono pracę nad grą Everlight: Power to the Elves
Zakończono pracę nad grą Everlight: Power to the Elves

Vercetti, 14 września 2007, 18:15

Jeśli dotąd nie słyszeliście o grze Everlight: Power to the Elves!, usprawiedliwia Was fakt, że produkcja ta znana była wcześniej pod inną, równie tajemniczą nazwą (Everlight: Candles, Fairies and a Wish). Niezależnie od tego, jakim mianem zdecydowali się określać swe dzieło programiści z niemieckiej grupy Silver Style, poinformowali oni właśnie, że prace nad ich projektem dobiegły końca.

The Games Company na tegorocznych targach Games Convention

Elrond, 16 sierpnia 2007, 16:22

Na tegorocznych targach Games Convention, wśród tuzów branży rozrywki elektronicznej, takich jak Vivendi Games, 1C Company czy Electronic Arts, pojawi się również niemieckie studio developerskie, The Games Company. Odwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się bliżej grom Heimspiel Handballmanager 2008, Everlight – Power to the Elves oraz War Leaders: Clash of Nations. Na zamkniętych pokazach natomiast, będzie można zebrać pierwsze informacje o dwóch nieogłoszonych jeszcze tytułach.

Simon the Sorcerer 4 w Polsce za 19,99 złotych
Simon the Sorcerer 4 w Polsce za 19,99 złotych

Łukasz Malik, 6 marca 2007, 11:13

Simon the Sorcerer 4 znalazł polskiego wydawcę. Na mocy umowy podpisanej z firmą RTL Enterprises, grę w drugim kwartale bieżącego roku wprowadzi na nasz rynek firma City Interactive.

Czwarty Szymek Czarodziej ukończony

Łosiu, 15 lutego 2007, 10:09

Już niewiele czasu dzieli nas od chwili, kiedy nasi zachodni sąsiedzi będą mogli nabyć czwartą część przygód Szymka Czarodzieja. Niemiecki wydawca tego tytułu - RTL Enterprises - podał właśnie do wiadomości, że gra osiągnęła status „Gold”, a zatem jej produkcja została ukończona.