Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2007, 12:27

autor: Metatron

Playlogic wydawcą gry Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens

Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens to czwarta część serii humorystycznych przygodówek. Dwie pierwsze odsłony zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów. Niestety tego samego nie można było powiedzieć o trzeciej. Najnowsza, która ukazała się już w Niemczech, według opinii tamtejszych serwisów jest już dużo lepsza.

Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens to czwarta część serii humorystycznych przygodówek. Dwie pierwsze odsłony zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów. Niestety tego samego nie można było powiedzieć o trzeciej. Najnowsza, która ukazała się już w Niemczech, według opinii tamtejszych serwisów jest już dużo lepsza. Dzięki firmie Playlogic będą mogli się o tym przekonać również gracze z innych części świata.

Playlogic wydawcą gry Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens - ilustracja #1

Wspomniany wydawca nabył bowiem od RTL Enterprises prawa do wydania gry poza granicami Niemiec. Miłośnicy przygodówek w starym stylu otrzymają ją na początku przyszłego roku. Co ciekawe, z umowy wykluczone zostały niektóre kraje (w tym Polska), w których ostatnia część przygód Szymka Czarodzieja ukaże się nakładem lokalnych wydawców. W naszym kraju będzie to firma City Interacitve, która przygotowuje kinową polską wersję językową. Powinna ona zadebiutować na rynku w grudniu.

Playlogic wydawcą gry Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens - ilustracja #2

Przypominamy, że Simon the Sorcerer 4: Chaos Happens skupi się na wydarzeniach mających miejsce po akcji poprzednich odsłon serii. Bohater, który w międzyczasie powrócił z fantastycznej krainy do naszego świata, w pewnym momencie zostanie wezwany do powrotu. Na miejscu odkryje, że ludzie zachowują się, jakby widzieli go po raz pierwszy od dawna. Jak się okaże, ktoś w trakcie nieobecności Szymka podszywał się pod niego. Protagoniście nie pozostanie nic innego, jak ruszyć tropem oszusta.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Simon the Sorcerer 4

Simon the Sorcerer 4