Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2007, 12:25

autor: Misiek

Portal we flashu

Niedawno informowaliśmy Was o doskonałych ocenach, jakie zbiera najnowszy zestaw Valve – The Orange Box. O ile część pozycji wchodzących w jego skład znamy już od jakiegoś czasu, tak Portal jest zupełną nowością. Innowacyjny pomysł okazał się na tyle chwytliwy, że powstała właśnie mini-gra we flashu, która bazuje na tych samych zasadach.

Niedawno informowaliśmy Was o doskonałych ocenach, jakie zbiera najnowszy zestaw ValveThe Orange Box. Przypomnijmy, iż w jego skład wchodzą: Half-Life 2, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Team Fortress 2 oraz Portal. O ile pierwsze pozycje znamy już od jakiegoś czasu, tak Portal jest zupełną nowością. Innowacyjny pomysł okazał się na tyle chwytliwy, że powstała właśnie mini-gra we flashu, która bazuje na tych samych zasadach.

Portal we flashu - ilustracja #1

Pewnie, nie mamy w niej do czynienia z efektowną grafiką 3D, ale zasady są bardzo podobne do wspomnianego produktu Valve. No i przede wszystkim – nie musimy płacić, by sprawdzić w praniu innowacyjne pomysły twórców. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do wypróbowania flashowej wersji Portal we własnym zakresie. Znajdziecie ją pod tym adresem.