Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Soldiers of Anarchy (PC)

Soldiers of Anarchy PC

Soldiers of Anarchy jest strategią czasu rzeczywistego (RTS), której akcja osadzona została w zniszczonym przez nuklearną apokalipsę świecie niedalekiej przyszłości.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Soldiers of Anarchy (PC)

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25października2002

5czerwca2003

pudełko PL

Strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się post-apokaliptycznym świecie przyszłości. Po naszej wielkiej i dumnej cywilizacji zostało już tylko wspomnienie, a nieliczni ocaleni połączyli się w małe rywalizujące ze sobą grupy. Gracz staje się przywódcą jednaj z takich grup i wykorzystując swój potencjał taktyczno-strategiczny musi doprowadzić do stworzenia nowego świata i nowego prawa. Łącznie do przejścia czeka dwadzieścia misji. Akcja gry toczy się na wielkim, różnorodnym trójwymiarowo modelowanym terenie, (lasy, tereny wyżynne i nizinne, góry, itp.) w różnorodnych warunkach atmosferycznych (deszcz, śnieg, itp.) i o różnych porach dnia i nocy. W grze kierujemy współczesnymi, realistycznymi jednostkami wojskowymi (w sumie 23 typy jednostek, czołgi, transportery opancerzone, śmigłowce, itp.). Autorzy zaimplementowali do gry edytor scenariuszy oraz tryb rozgrywki wieloosobowej z możliwością gry do ośmiu osób równocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 6.84 / 10 na podstawie 224 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,90 PLN

Wymagania wiekowe Soldiers of Anarchy

12+

Wymagania sprzętowe Soldiers of Anarchy

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D

Soldiers of Anarchy - recenzja gry

Recenzja 8 sierpnia 2003, 14:00

Tereny, które z początku zachwycają rozmachem, z jakim zostały zaprojektowane, już podczas pierwszej misji sprawiają niepokój... Pustkowia w porządku, olbrzymie przestrzenie w porządku – doskonale sobie zdaję z tego sprawę, że jeśli wyjdę z domu i ruszę spacerkiem do Bratysławy, to nie spotka mnie po drodze nic godnego uwagi poza pięknymi widoczkami. Może straż graniczna mi coś brzydkiego powie, jeśli udam się na skuśkę. Ale „Soldiers of Anarchy” to gra komputerowa – i jak bardzo realistyczna nie byłaby jazda samochodem przez dwa kilometry, jest zwyczajnie nudna. Na dodatek gra lubi się wieszać i trzeba zachować szczególną uwagę podczas ustawiania opcji graficznych, gdyż pewne ich kombinacje prowadzą do niczym się nie zapowiadających tragedii. Dlatego save’y warto wykonywać często, nawet podczas dłuższej jazdy przez pustkowia – by nie trzeba jej było powtarzać po restarcie. W tym celu gracz musi się pogodzić z faktem, że zapis gry, a szczególnie odczytanie jej stanu trwa i trwa.