Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Metro: Last Light (PC)

Dodatki do Metro: Last Light

Metro: Last Light – Chronicles Pack
Metro: Last Light – Chronicles Pack

dodatek do gry15 października 2013

Czwarty dodatek do FPS-a utrzymanego w konwencji survival horroru – Metro: Last Light. Rozszerzenie pozwala wcielić się w postaci znane głównemu bohaterowi gry w trzech nowych misjach, rozgrywających się równolegle z fabułą podstawki. Ponadto Chronicles Pack zawiera dodatkową broń, której projekt zrodził się w głowie fana serii.

Metro: Last Light – Faction Pack
Metro: Last Light – Faction Pack

dodatek do gry16 lipca 2013

Pierwsze z czterech rozbudowanych DLC do bardzo udanej strzelaniny z 2013 roku – Metro: Last Light. W dodatku gramy trzema różnymi postaciami, eksplorując nowe zakątki postapokaliptycznego świata, takie jak obóz Rzeszy czy tajemniczą bibliotekę.

DLC do Metro: Last Light

Developers Pack

cena: 17,00 zł

DLC17 września 2013

Pakiet oferuje dostęp do strzelnicy (przetestuj wszystkie rodzaje broni i ukończ wyzwania), muzeum (obejrzyj z bliska modele mutantów i postaci niezależnych), areny AI (dynamiczne starcie z potworami) oraz pojedynczej misji Spider's Nest (próba ucieczki z pajęczego gniazda, z użyciem m.in. nowego miotacza ognia).

Tower Pack

cena: 21,00 zł

DLC3 września 2013

Pakiet oferuje dostęp do tytułowej wieży, stanowiącej wirtualny symulator walki. Każde kolejne piętro to wyższy poziom trudności starć. Zabawę urozmaica sieciowy ranking, pozwalający porównywać osiągane czasy i rezultaty z wynikami znajomych.

Ranger Mode

cena: darmowe

DLC14 maja 2013

Pakiet dodaje nowy poziom trudności (Hardcore), nową broń oraz 100 kul będących jednocześnie formą waluty w grze. Ranger Mode dostępny jest za darmo w ramach zamówień przedpremierowych.