Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2013, 12:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (GRID 2, Metro: Last Light) 4/9/13

Dziś piszemy m.in. o darmowej aktualizacji gry wyścigowej GRID 2, a także premierze dodatku DLC Tower Pack do Metro: Last Light. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Galactic Civilizations II

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Galactic Civilizations II w wersji Ultimate Edition. Dzieło studia Stardock możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 4,74 euro (ok. 20 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

GRID 2

Posiadacze gry wyścigowej GRID 2 w wersji na PC oraz Xboksa 360 otrzymali darmową aktualizację wprowadzającą tryb Demolition Derby, która w przyszłym tygodniu zostanie udostępniona także użytkownikom PlayStation 3. Jak sama nazwa wskazuje, rozgrywka w tym przypadku skupia się na jak największej demolce startujących w zawodach samochodów i jest inspirowana kultową serią Destruction Derby. Do zmagań w trybie Demolition Derby można przystąpić samotnie, na podzielonym ekranie lub przez sieć (maksymalnie 12 graczy).

Tryb Demolition Derby w grze GRID 2 stawia na totalną destrukcję - Wieści ze świata (GRID 2, Metro: Last Light) 4/9/13 - wiadomość - 2013-09-04
Tryb Demolition Derby w grze GRID 2 stawia na totalną destrukcję

Metro: Last Light

Wczoraj w usługach Steam oraz Xbox Live zadebiutował dodatek DLC Tower Pack do gry Metro: Last Light, który dzisiaj po południu pojawi się także w ofercie europejskiego PlayStation Network. Rozszerzenie wprowadza specjalny tryb z wyzwaniami, w których walczymy z przeciwnikami i pniemy się w górę sieciowych rankingów. DLC kosztuje 4,99 euro (ok. 22 zł) na Steamie lub 17,99 zł na Xbox Live, a posiadacze przepustki Season Pass otrzymują je bez dodatkowych opłat.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Miner Wars Arena
 2. Aquapazza: Aquaplus Dream Match
 3. Grand Theft Auto V
 4. GRID 2
 5. FAR: Future Aero Racing
 6. Wii Party U
 7. Dead Sky

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Beyond: Dwie Dusze – kulisy produkcji #4 (PL)
 2. Counter-Strike: Global Offensive – wprowadzenie do CS: GO
 3. PayDay 2 – serial internetowy – odcinek #5
 4. Saints Row IV – dziennik dewelopera #5 – Jesteście gotowi na…
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.