Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Pillars of Eternity II: Deadfire (PC)

PC
Pillars of Eternity II: Deadfire - The Forgotten Sanctum
Pillars of Eternity II: Deadfire - The Forgotten Sanctum

dodatek do gry13 grudnia 2018

Trzecie DLC do gry Pillars of Eternity II: Deadfire. W dodatku zatytułowanym The Forgotten Sanctum zadaniem graczy jest odkrycie prastarych sekretów; mogą tego dokonać, zarówno pomagając najpotężniejszym magom Eory, jak i opowiadając się przeciwko nim.

Pillars of Eternity II: Deadfire - Seeker, Slayer, Survivor
Pillars of Eternity II: Deadfire - Seeker, Slayer, Survivor

dodatek do gry25 września 2018

Drugie DLC do gry Pillars of Eternity II: Deadfire. W Seeker, Slayer, Survivor bohaterowie trafiają na wyspę, gdzie są poddawani rozmaitym próbom testującym ich zdolności bojowe. Wszystko po to, by wydrzeć starożytne relikty z rąk najsilniejszych wojowników Eory.

Pillars of Eternity II: Deadfire - Beast of Winter
Pillars of Eternity II: Deadfire - Beast of Winter

dodatek do gry2 sierpnia 2018

Pierwsze rozszerzenie do gry Pillars of Eternity II: Deadfire, stworzone przez studio Obsidian Entertainment. Add-on zabiera nas w podróż na tajemniczą mroźną wyspę, a naszym zadaniem jest poznanie sekretu skrywanego przez czcicieli złowrogiego boga Rymrganda.

The Beard & Hair Pack

cena: za darmo

DLC7 czerwca 2018

Dodatek natury kosmetycznej, wprowadzający do gry nowe brody i fryzury.

Rum Runner’s Pack

cena: za darmo

DLC24 maja 2018

DLC dodaje do produkcji nową pomocnicę – Mirkę. Nie jest ona pełnoprawnym kompanem, ale jest nieco bardziej rozwinięta niż zwykły najemnik z tawerny. Oprócz niej w pakiecie znajdziemy sześć przedmiotów „w alkoholowym klimacie” do nabycia u kupca w Deadfire, a nasze postacie mogą korzystać z pijackiej pozy.