Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Resident Evil VII: Biohazard (PC)

Resident Evil VII: Biohazard - Not a Hero
Resident Evil VII: Biohazard - Not a Hero

dodatek do gry12 grudnia 2017

Not a Hero to darmowe rozszerzenie do survival horroru Resident Evil VII: Biohazard. W produkcji wcielamy się w najemnika Chrisa Redfielda, który przybył do posiadłości Bakerów, by zbadać jej ruiny i podziemia.

Resident Evil VII: Biohazard - End of Zoe
Resident Evil VII: Biohazard - End of Zoe

dodatek do gry12 grudnia 2017

End of Zoe to drugi dodatek do survival horroru Resident Evil VII: Biohazard. W produkcji poznajemy dalsze losy Zoe Baker - kobiety, która pomagała Ethanowi, podczas incydentu przedstawionego w podstawowej wersji produkcji.

Banned Footage Vol. 1

cena: 39,00 zł

DLC21 lutego 2016

W skład dodatku wchodzą dwa nowe rozdziały i bonusowy tryb gry. Mowa o Bedroom (zadaniem gracza jest wymyślenie sposobu na ucieczkę z tytułowej sypialni, starając się przy tym nie zaalarmować Marguerite Baker) oraz Nightmare (gracz stawia czoła kolejnym falom przeciwników, starając się przetrwać do rana), z kolei nowa opcja zabawy to Ethan Must Die, zapewniająca wyższy poziom trudności, niedostępny dla trybu VR.

Banned Footage Vol. 2

cena: 59,00 zł

DLC21 lutego 2016

W skład dodatku wchodzą dwa nowe rozdziały (21, w którym weźmiemy udział w śmiertelnej grze Lucasa Bakera, oraz Daughters, pozwalające spojrzeć na przeszłość „wesołej” rodzinki) oraz kolejny wariant rozgrywki. Jack's 55th Birthday to swoisty wyścig z czasem, w którym będziemy... karmić tytułowego Jacka. Ta opcja rozgrywki również nie będzie wspierać trybu VR.