Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Resident Evil VII: Biohazard (PC)

Dodatki do Resident Evil VII: Biohazard

Resident Evil VII: Biohazard - Not a Hero
Resident Evil VII: Biohazard - Not a Hero

dodatek do gry12 grudnia 2017

Darmowe rozszerzenie do uznanego survival horroru Resident Evil VII: Biohazard od firmy Capcom. Produkcja pozwala nam wcielić się w nową, choć doskonale znaną fanom serii postać – najemnika Chrisa Redfielda, pracującego dla organizacji Umbrella Co., zajmującej się zbieraniem danych z opuszczonych obiektów firmy Umbrella. Wraz ze swoimi kompanami przybył on do posiadłości Bakerów, by zbadać jej ruiny oraz podziemia. W odróżnieniu od Ethana Wintersa, bohatera podstawowej wersji gry, nowy podopieczny to świetnie wyszkolony żołnierz, który dysponuje nowoczesnym uzbrojeniem. Rozgrywka nie polega więc głownie na skradaniu, a wręcz przeciwnie – bardzo często stajemy do otwartej walki z przeciwnikami, w tym nowym typem potworów. Not a Hero zostało udostępnione za darmo wszystkim posiadaczom „podstawki”, a dodatkowo znajdziemy je także w Resident Evil VII: Biohazard – Gold Edition, czyli specjalnej wersji gry, zawierającej to oraz trzy płatne rozszerzenia.

Resident Evil VII: Biohazard - End of Zoe
Resident Evil VII: Biohazard - End of Zoe

dodatek do gry12 grudnia 2017

Kolejny niesamodzielny dodatek do wydanego w styczniu 2017 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych survival horroru Resident Evil VII: Biohazard. End of Zoe zostało wyprodukowane przez autorów „podstawki” – firmę Capcom. Projekt opowiada o dalszych losach tytułowej Zoe – kobiety, która pomagała przetrwać Ethanowi w domu Bakerów, ale została porzucona. Udało jej się jednak przeżyć i poznać tajemniczego mężczyznę o imieniu Joe, twierdzącego, że należy do rodziny. Rozszerzenie zostało wydane w tym samym dniu, co darmowe Not a Hero. W odróżnieniu od niego jest to jednak płatny dodatek, który można znaleźć w przepustce sezonowej, kupić osobno w cyfrowej dystrybucji lub w ramach Resident Evil VII: Biohazard - Gold Edition. End of Zoe, podobnie jak „podstawka”, pozwala przejść całą kampanię fabularną, używając gogli rzeczywistości wirtualnej.

DLC do Resident Evil VII: Biohazard

Banned Footage Vol. 1

cena: 39,00 zł

DLC21 lutego 2016

W skład dodatku wchodzą dwa nowe rozdziały i bonusowy tryb gry. Mowa o Bedroom (zadaniem gracza jest wymyślenie sposobu na ucieczkę z tytułowej sypialni, starając się przy tym nie zaalarmować Marguerite Baker) oraz Nightmare (gracz stawia czoła kolejnym falom przeciwników, starając się przetrwać do rana), z kolei nowa opcja zabawy to Ethan Must Die, zapewniająca wyższy poziom trudności, niedostępny dla trybu VR.

Banned Footage Vol. 2

cena: 59,00 zł

DLC21 lutego 2016

W skład dodatku wchodzą dwa nowe rozdziały (21, w którym weźmiemy udział w śmiertelnej grze Lucasa Bakera, oraz Daughters, pozwalające spojrzeć na przeszłość „wesołej” rodzinki) oraz kolejny wariant rozgrywki. Jack's 55th Birthday to swoisty wyścig z czasem, w którym będziemy... karmić tytułowego Jacka. Ta opcja rozgrywki również nie będzie wspierać trybu VR.