Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2020, 09:31

Resident Evil 7 już dostępny w Game Pass na PC i Xbox One

Oferta abonamentowej usługi Game Pass wzbogaciła się o grę Resident Evil 7. Na PC można już również grać w World War Z.

Resident Evil 7 już dostępny w Game Pass na PC i Xbox One - ilustracja #1
Resident Evil 7 to jeden z najlepszych horrorów ostatnich lat.

Do biblioteki tytułów dostępnych w ramach usługi Game Pass dołączyła gra Resident Evil VII: Biohazard, czyli wyśmienity survival horror firmy Capcom z 2017 roku. W tytuł mogą zagrać abonenci na PC i Xboksie One.

Resident Evil 7 to prawdziwy przebój, który uznany został za powrót marki do pierwszej ligi po rozczarowującej szóstej części. Do tej pory sprzedano ponad 7,9 mln egzemplarzy gry, co jest najlepszym wynikiem pojedynczej edycji gry z tej serii.

Do oferty pecetowej dołączyła również sieciowa strzelanka World War Z, a biblioteka konsolowa powiększyła się o The Jackbox Party Pack 4. Z kolei listę tytułów dostępnych zarówno na PC, jak i XONE zasiliła platformówka Touhou Luna Nights oraz drugi rozdział epizodycznej przygodówki Tell Me Why.

Warto przypomnieć, że od 1 września abonenci pecetowi Game Passa mogą grać w strategię Crusader Kings III. W tym miesiącu usługa wzbogaci się także o Star Renegades (8 września, PC), Hotshot Racing (10 września, Xbox One) oraz trzeci epizod Tell Me Why (także 10 września, PC i XONE). We wrześniu abonenci pecetowi i konsolowi otrzymają także dodatki Forsaken i Shadowkeep do Destiny 2, ale nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi.

Przypomnijmy, że subskrypcja Game Pass dostępna jest w trzech wersjach: na komputerach PC, konsolach z rodziny Xbox One oraz w wersji Ultimate łączącej dwa pierwsze rozwiązania. Po opłaceniu miesięcznego abonamentu, którego sugerowana cena wynosi 18,99 zł (PC) lub 40 zł (konsole), otrzymujemy możliwość pobrania dziesiątek gier wchodzących w skład stale aktualizowanej biblioteki nowych i nieco starszych tytułów, a także zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z Xbox Game Pass, abonament Ultimate kupicie już za 4 zł za pierwszy miesiąc (tutaj). Do abonentów Game Passa w dniu premiery trafiają także wszystkie ekskluzywne produkcje studiów deweloperskich należących do Microsoftu, takich jak Ninja Theory czy 343 Industries.

  1. Recenzja gry Resident Evil VII: Biohazard – horror potwornie doskonały
  2. Resident Evil VII: Biohazard w 4K – flaki, zgnilizna i krew w najmniejszych detalach
  3. Resident Evil VII: Biohazard - poradnik do gry
  4. Analiza usługi Xbox Game Pass
  5. Oficjalna strona Xbox Game Pass