Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Za żelazną kurtyną | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Za żelazną kurtyną | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Sowieci - Za żelazną kurtyną | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Sowieci

Efektowne wyzwanie z żelazną kurtyna w roli głównej. Pierwsze co rzuca się w oczy po rozpoczęciu misji, to pokryte warstwą ochronną budynki oraz niezależnie od wybranej frakcji, konstrukcja emitująca ową zasłonę.

Zauważ, że przeciwnik dysponuje identycznym arsenałem, i to nawet w liczbie trzech sztuk. Najpierw trzeba więc zniszczyć przyczółki z bronią specjalna, a dopiero potem wziąć się za bazy Olega. Te pozbawione czerwonego wsparcia, będą znacznie łatwiejsze do zrównania z ziemią.

Ciekawostką jest fakt, że Twoja baza nie będzie atakowana, a przynajmniej tak u mnie było. Mimo wszystko rozważ zainwestowanie trochę grosza w powierzchowne umocnienia, bo co jak co ale licho nie śpi. W zamian oddziały Wodnika skupią się na lokacji z kurtyną, czyli na wysepce pilnowanej przez cewki Tesli oraz działka przeciwlotnicze. To bardzo przyzwoita obrona, niemniej na dłuższą metę na pewno nie wystarczy. Z czasem wyślij trochę zbrojnych by ją odpowiednio wzmocnić.

Oponent w bój pośle głownie elektryczne płaszczki, które czasemi transportowane będą przez dwuwirnikowce - Za żelazną kurtyną | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Oponent w bój pośle głownie elektryczne płaszczki, które czasemi transportowane będą przez dwuwirnikowce. Na niebie zobaczysz tez MiGi, co powinni być już dostatecznym powodem do formowania konkretnych oddziałów prewencji. Nie licz zbytnio na czerwoną powlokę emitowaną przez infiltrowany budynek. Sprawia wrażenie bardzo chaotycznej i przypadkowej. Pamiętaj, że sam możesz ją ręcznie nanieść na jednostki kiedy tylko minie czas ładowania.