Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przeklęci Mongołowie! | Wyzwania poboczne poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

1 - Przeklęci Mongołowie! | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry
Przeciwnik: Cesarstwo - Przeklęci Mongołowie! | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Przeciwnik: Cesarstwo

W tym regionie działa Kenji, który zajął się szkoleniem potężnych królów Oni. Na szczęście dostajemy trochę czasu na przygotowania, choć marna to pociecha, gdyż po wyspie chadza sobie też prototypowa wersja jednostki, znacznie potężniejsza od regularnej.

Kilku królów widzisz jak na dłoni. Sukcesywnie zbliżają się do naszej bazy co zajmie im kilka minut. Zanim dojdzie do brzemiennego w skutkach spotkania, wypadałoby więc zneutralizować zagrożenie jeszcze w fazie jego dojrzewania. Do tego potrzebne są jednak jednostki latające, które potrafią siać zniszczenie na lądzie, typu śmigłowiec -VX po stronie Cesarstwa, Właśnie jego zalecam użyć w tej misji, gdyż radzieckie dwuwirnikowce nie mają odpowiedniej siły ognia.

Oczywiście możesz pójść w stronę ciężkiego sprzętu, Twoja wola, ale tu już wiele zależy od tego, jakie jednostki udało Ci się do tej pory odblokować - Przeklęci Mongołowie! | Wyzwania poboczne - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Oczywiście możesz pójść w stronę ciężkiego sprzętu, Twoja wola, ale tu już wiele zależy od tego, jakie jednostki udało Ci się do tej pory odblokować. W chwili zniszczenia pierwszych królów Oni, szarże rozpocznie jego prototypowa odmiana. Ta niestety potrafi ostrzeliwać cele w powietrzu i charakteryzuje się bardzo twardym pancerzem.

Jeśli i tą przeszkodę uda się pokonać, Kenji rozpocznie produkcje kolejnych formacji Oni, wzorowanych na pierwszej grupie uderzeniowej. Wystrzegaj się Mecha Tengu, lepiej szybko mieć własne, które pobiją się z kolegami po fachu zanim ci dosięgną wrażliwe śmigłowce (jeśli się zdecydowałeś).