Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyspa Sachalin - opis (1) | Cesarstwo poradnik Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie

Opis

Dołącz do sowieckich posiłków

Kenji musi przeżyć

Rozpoczynamy kampanię Imperium Wschodzącego Słońca, w której na początek pokierujemy... Sowietami. Brzmi to pewnie zaskakująco ale wszystko pokrótce wyjaśni się po starcie. Rosjanie atakują japońskie terytorium, a Ty musisz pomóc broniącemu się Kenjiemu [1] małą dywersją.

[#80] - Pasuje jak ulał - Wyspa Sachalin - opis (1) | Cesarstwo - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

[#80] - Pasuje jak ulał

Pod kontrolą masz tylko pojazd-szpieg, którym trzeba jakoś dostać się na wskazany na mapie skrawek lądu. Nic bardziej prostego. Zaznacz najpierw swój transporter, a później poszukaj wzrokiem jakiejś rosyjskiej jednostki klikając ją prawym klawiszem myszki. Przybierzesz kształt celu [#80], co bez problemu pozwoli przedostać się przez obszar zajęty przez wroga. Popłyń więc gdzie każą [2] [#81].

[#81] - Sami przyjaciele wokół - Wyspa Sachalin - opis (1) | Cesarstwo - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

[#81] - Sami przyjaciele wokół

Zdobądź sowiecki bunkier dla VIP-ów

To tez w miarę łatwe zadanie. Przetransportowany zostałeś w rejon głównej bazy Sowietów i teraz musisz wykorzystać swój cały czas aktywny kamuflaż do drobnego sabotażu. Przejmując docelowy bunkier [3] , opanujesz jednocześnie część radzieckich wojsk, które pójdą na wojnę w Twoim imieniu.

[#82] - Niedźwiadki i kilku poborowych, czyli jak Sowieci chronią swoje flanki - Wyspa Sachalin - opis (1) | Cesarstwo - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

[#82] - Niedźwiadki i kilku poborowych, czyli jak Sowieci chronią swoje flanki

Drogi do bunkra wiodą dwie. Jedna jest na północy ale tą z miejsca odradzam, gdyż tu wejścia na teren zaplecza pilnują niedźwiedzie bojowe, a te jak być może pamiętasz, w mig potrafią rozpoznać przebierańców. Polecam więc południową [4] , mimo iż też patrolowaną przez drapieżniki [#82]. Uważeni studiując jednak ich ruchy można opóźnić moment wykrycia albo nawet przy odrobinie szczęścia przejść niezauważonym.

W przypadku dekonspiracji wyładuj wojowników ninja, którzy w okamgnieniu poradzą sobie z zagrożeniem. Inżynierem natomiast wejdź do budynku [#83].

[#83] - Trochę łobuzerstwa nie zaszkodzi - Wyspa Sachalin - opis (1) | Cesarstwo - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

[#83] - Trochę łobuzerstwa nie zaszkodzi

Zniszcz wysuniętą bazę Sowietów

Zniszcz sowiecki posterunek

Walki o wyspę nie ustają. To nawet dobra dla Ciebie informacja, bowiem musisz teraz poświęcić się powołaniu do życia mocarnej armii, dzięki której zniszczysz główny przyczółek agresorów kładąc kres im kolonialnym zapędom.

[#84] - To kiedy ta japońska kampania - Wyspa Sachalin - opis (1) | Cesarstwo - Command & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie - poradnik do gry

[#84] - To kiedy ta japońska kampania?

Pamiętaj, że ciągle aktywne jest zadanie polegające na zachowaniu przy życiu Kenjiego [1] . Chodzi o to, by Sowieci nie wygrali bitwy, która bezustannie toczy się na Twoich oczach. Działaj mimo wszystko rozważnie, spokojnie obserwując rozwój wypadków. Radzieckie wojska stopniowo zaczną zyskiwać przewagę ale potrwa to dobre kilka, kilkanaście minut.

Twórz więc w tajemnicy formacje jednostek bojowych kupując wszystko to, czego zwyczajowo używasz do przeprowadzania inwazji [#84]. W międzyczasie przydałoby się jednak też zająć się posterunkiem [5] z północno-zachodniego rogu mapy.