Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Tomb Raider: Anniversary - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Tomb Raider: Anniversary - poradnik do gry

Tomb Raider: Anniversary - poradnik do gry

Uwaga: 2 lipca 2007 rozszerzyliśmy poradnik o kilka interesujących fragmentów. Osobom, które zakupiły wersję PDF przed tym terminem gwarantujemy udostepnienie zaktualizowanego PDF-a. W tym celu prosimy o kontakt na adres: uwagi(AT)gry-online(KROPKA)pl - z podaniem hasła esemesowego i/lub numeru telefonu, z którego SMS został wysłany.

Tomb Raider: Anniversary jest grą nawiązującą do korzeni serii, czyli pierwowzoru z 1996 roku - Tomb Raider: Anniversary - poradnik do gry

Tomb Raider: Anniversary jest grą nawiązującą do korzeni serii, czyli pierwowzoru z 1996 roku. Zdziwiłby się jednak ktoś, kto myśli, że nowy tytuł to zwykła kalka starego Tomb Raidera w nowej szacie graficznej. Mimo umieszczenia akcji w tych samych lokacjach, architektura i sposób pokonania poziomów w obu grach różnią się diametralnie.

Niniejszy poradnik zawiera kompletny opis przejścia trybu fabularnego Tomb Raider: Anniversary na poziomie średnim. Podano lokalizacje broni, amunicji i apteczek, a ponadto gracze mogą zapoznać się z opisami bohaterów, nieprzyjaciół i arsenału, zaznajomić się z zasadami odnajdywania reliktów oraz artefaktów, a także skorzystać z porad dotyczących potyczek z bossami.

Garść porad

1. W czasie walki poruszaj się, rób uniki, wyskoki itd. Dzięki temu utrudniasz wrogowi trafienie cię.

2. Punkty kontrolne to miejsca, od których, w razie zgonu, kontynuujesz rozgrywkę. Dlatego najbardziej ryzykowne akcje staraj się przeprowadzać w ich pobliżu. Jeśli dokonasz w dowolnym momencie zapisu gry, to po jego wczytaniu wznowisz ją nie od miejsca zapisu, a najbliższego punktu kontrolnego.

3. Jeśli w okolicy znajduje się jakaś obręcz, na której możesz użyć linki, to podświetli się ona na niebiesko, kiedy znajdziesz się w jej pobliżu.

4. Dziennik Lary może ci pomóc w sytuacji, gdy nie wiesz, co zrobić. Faktem jednak jest, że panna Croft lepiej walczy niż wyraża myśli.

5. Kiedy jakiś stwór trzyma cię w zębach lub pazurach, możesz uwolnić się naciskając szybko na przemian kierunki lewo-prawo.

6. Podczas zbyt długiego przebywania na szczytach słupów lub wąskich krawędziach możesz stracić niespodziewanie równowagę. Aby nie runąć w przepaść, naciskaj szybko i cyklicznie klawisz "równowagi" (domyślnie "E"), by powrócić do stabilnej pozycji.

Informacje o Tomb Raider: Anniversary - poradnik do gry

Autor : Marek Fulko de Lorche Czajor

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 86, ilustracje: 843 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tomb Raider: Anniversary - poradnik do gry