Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Walka nożem i pistoletem | Taktyka | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

Walka nożem i pistoletem

Zasada nr 1 - zawsze bądź pewien.

Zabijanie nożem w BF2142 jest czymś co robi się dla zabawy, a nie z braku amunicji. Ponadto, w odróżnieniu od Battlefield 2, w BF2142 maksymalna częstotliwość pchnięć nożem wydaje się być mniejsza, co w połączeniu z niecelnymi atakami ostrza, może wykorzystać nasz wróg strzelając do nas z normalnej broni palnej. Dlatego też atakując nożem trzeba mieć stuprocentową pewność, że pierwsze pchnięcie zabije ofiarę.

Noża najlepiej używać przeciwko tym, co są zajęci precyzyjnym celowaniem, a więc snajperom i inżynierom.

O ile nie próbujesz zdobyć odznaczeń wymagających kilku lub kilkunastu zabić pistoletem w jednej rundzie, staraj się zawsze w pierwszej kolejności używać swojej podstawowej broni - Walka nożem i pistoletem | Taktyka | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Zasada nr 2 - używaj pistoletu w ostateczności.

O ile nie próbujesz zdobyć odznaczeń wymagających kilku lub kilkunastu zabić pistoletem w jednej rundzie, staraj się zawsze w pierwszej kolejności używać swojej podstawowej broni. Dopiero, gdy braknie do niej amunicji, warto sięgnąć po pistolet.

Przydaje się on również wtedy kiedy przeciwnik przyłapuje nas na zmienianiu magazynka lub czekaniu aż lufa karabinu ostygnie. W takich sytuacjach trzeba jak najszybciej odpowiedzieć ogniem i z pomocą przychodzi broń drugorzędna, czyli pistolet. Szansa na przeżycie w takiej sytuacji jest raczej nikła, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by chociaż spróbować powalczyć.