Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dobór sprzętu i kolejność odblokowywania | Sprzęt do odblokowania poradnik Battlefield 2142

Dobór sprzętu

Spójrzmy na obrazek poniżej.

W sekcji zaznaczonej na niebiesko znajdują się ikony odblokowanych urządzeń - Dobór sprzętu i kolejność odblokowywania | Sprzęt do odblokowania - Battlefield 2142 - poradnik do gry

W sekcji zaznaczonej na niebiesko znajdują się ikony odblokowanych urządzeń. By móc używać któregoś z nich, naciskamy na daną ikonkę i przeciągamy ją do pustego pola po prawej stronie, przy postaci żołnierza.

Na czerwono zaznaczona została opcja wyboru pancerza. Na obrazku powyżej widać, że włączony jest ciężka kamizelka. Lepiej zatrzymuje ona pociski z ręcznej broni palnej, lecz spowalnia ona żołnierza i szybciej traci on siły podczas sprintu lub skakania. Lekki pancerz jest oczywiście cieńszy i nie chroni zbyt dobrze przed pociskami, za to pozwala na dłuższy sprint.

Zielona sekcja w lewym dolnym rogu przedstawia, ile umiejętności jest aktualnie aktywnych.

By móc włączyć ekran modyfikacji, należy nacisnąć przycisk Customize/Modyfikuj znajdujący się przy wybranej profesji, po lewej stronie ekranu.

Kolejność odblokowywania

Najpierw rzućmy okiem na obrazek poniżej.

Żółta strzałka wskazuje kolejność, według której odblokowujemy kolejne elementy wyposażenia - Dobór sprzętu i kolejność odblokowywania | Sprzęt do odblokowania - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Żółta strzałka wskazuje kolejność, według której odblokowujemy kolejne elementy wyposażenia. Najpierw otwieramy sobie dostęp do tych sprzętów, które są na samym dole (na zdjęciu powyżej są to ładunki RDX i miny APM), by później móc korzystać z tego, co jest wyżej. Tak więc broń palną możemy odblokować dopiero na samym końcu.