Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Camp Gibraltar | Analiza map | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

Camp Gibraltar

Nazwa mapy: Camp Gibraltar - Camp Gibraltar | Analiza map | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Nazwa mapy: Camp Gibraltar

Lokacja: północna Afryka

Tryb: Conquest: Assault

Opis mapy: Camp Gibraltar to zwarta mapa, mamy tutaj dużą ilość budynków otoczoną wysokimi murami. Północna część to w miarę rozległy plac, natomiast południe to gęsta zabudowa, gdzie piechota ma najwięcej do powiedzenia. Teren jest płaski, lecz ogromna ilość najróżniejszych przeszkód terenowych utrudnia manewrowanie sprzętem pancernym. Zresztą, i tak nie jest go tutaj dużo, ta mapa jest miejscem starć piechociarzy. Najczęściej spotykane klasy to zwiadowca (specjalizacja snajperska) i szturmowiec. Ponieważ liczba pojazdów jest malutka, trzeba przemieszczać się na piechotę, a przejście z jednego końca planszy na drugi zajmuje trochę dużo czasu.

Analiza: Duże zielone kółko oznacza początkowy rejon walk. Rozmieszczenie budynków i innych obiektów jest na tyle rzadkie, że da się tam walczyć battlewalkerami. Ponadto, jest to rejon zdominowany przez snajperów. Na dodatek, dwie znajdujące się tam flagi da się zająć będąc jednocześnie w pojeździe. Zielone kółko na południu oznacza trzy posterunki, które da się przejąć tylko na piechotę, battlewalkery mają tam bardzo niewiele do powiedzenia. Jeśli chodzi o miejsca dla snajperów, Camp Gibraltar jest prawdziwym rajem - cały teren otoczony jest wysokim murem, na który można wejść i obserwować pole bitwy przez lunetę karabinu. Oprócz tego, warte uwagi są punkty [1] i [2] . Są to zespoły budynków, z dachów których widać północną flagę i na dodatek wygodnie się z nich rzuca granatami. Punkty [I] i [II] to główne bazy obu stron. PAC ma u siebie jednego battlewalkera i pojazd zwiadowczy, EU ma tylko battlewalkera.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie