Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rosch Kz-27 | Broń stacjonarna | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

Rosch Kz-27

Rosch Kz-27 to stacjonarne dwulufowe działo przeciwlotnicze - Rosch Kz-27 | Broń stacjonarna | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Rosch Kz-27 to stacjonarne dwulufowe działo przeciwlotnicze. Obsługiwane jest przez jednego człowieka. Pomimo swojego pierwotnego przeznaczenia, można z niego strzelać do piechoty i słabo opancerzonych pojazdów (patrz: obrazek poniżej).

Wracając do jednostek latających - działo Rosch Kz-27 automatycznie oznacza nam kolorową obwódką wrogie statki powietrzne, jeżeli takowe pojawiają się w naszym polu widzenia. Największą wadą tej broni jest fakt, iż wystrzeliwane przez nią pociski bardzo wolno lecą. Dlatego należy celować z wyprzedzeniem do przelatujących maszyn wroga. Należy pamiętać również o tym, że działo się przegrzewa. Na szczęście, wyposażone jest ono w drugi typ broni - rakiety EMP. Są one samonaprowadzające, trafienie w pojazd takowym pociskiem powoduje jego wyłączenie, co w przypadku maszyn latających skutkuje dość szybkim, gwałtownym i tragicznym dla pilota powrotem na ziemię.

Podobnie jak w przypadku Rosch Mk-S8, boki działa są nieosłonięte, co może wykorzystać wroga piechota.

Strefy trafienia - Rosch Kz-27 | Broń stacjonarna | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Strefy trafienia:

Opancerzenie działa Rosch Kz-27 jest w każdym jego miejscu takie same, więc nie ma znaczenia, w co konkretnie strzelamy.

  1. Battlewalker zabiera jedną bombą przeciwpancerną 20%;
  2. Czołg zabiera około 80% energii;
  3. Ręczna wyrzutnia rakiet odbiera 90-100%;
  4. Powietrzne maszyny bojowe odbierają 23%.