Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pojazdy zwiadowcze | Pojazdy | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

MK-15 Bandit (EU)

1 - Pojazdy zwiadowcze | Pojazdy | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

UAZ-8 Ocelot (PAC)

Pojazdy zwiadowcze, wbrew swej nazwie, pełnią na ogół funkcję transportową - Pojazdy zwiadowcze | Pojazdy | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Opis pojazdu:

Pojazdy zwiadowcze, wbrew swej nazwie, pełnią na ogół funkcję transportową. Są w stanie pomieścić trzech żołnierzy - pierwszy kieruje wozem, drugi obsługuje karabin maszynowy zamontowany na dachu, a trzeci zabezpiecza tyły pojazdu korzystając z własnej broni. Może on również naprawiać pojazd lub wyrzucać z niego między innymi skrzynki z amunicją lub medykamentami.

Bandit i Ocelot są zdecydowanie najsłabiej opancerzonymi pojazdami. Bardzo szybko się niszczą na nierównościach terenowych, można je uszkodzić nawet ze zwykłego karabinu maszynowego. Ich niewątpliwą zaletą jest szybkość poruszania się - rozwijają tak dużą prędkość, że bez trudu mogą wyjść z najgorszych sytuacji; są w stanie uciec czołgom i battlewalkerom. Wyposażone są w dodatkowe przyspieszenie, które uruchamia kierowca pojazdu. Warto również nadmienić, iż pojazdy te nie posiadają własnego pola siłowego (Active Defence).

Obłożenie klawiszy:

Przyspieszenie uruchamia się poprzez przytrzymanie klawisza [Shift].

Strefy trafienia:

Każda broń przeciwpancerna jest w stanie jednym strzałem doszczętnie zniszczyć wóz (lub przynajmniej krytycznie go uszkodzić), zatem nie ma sensu szczegółowe omawiania mocnych i słabych punktów opancerzenia pojazdu.