Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czołgi | Pojazdy | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

A-8 Tiger (EU)

1 - Czołgi | Pojazdy | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Type 32 Nekomata (PAC)

Czołgi to najpowszechniejszy pojazd pancerny w grze - Czołgi | Pojazdy | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Opis pojazdu:

Czołgi to najpowszechniejszy pojazd pancerny w grze. Zapewniają świetne wsparcie piechocie i są w stanie atakować na bardzo, bardzo duży dystans. Obsługiwane przez maksymalnie dwóch graczy. Pierwszy zajmuje się kierowaniem maszyną i strzelaniem z armaty czołgowej. Drugi ma za zadanie strzelać z karabinu maszynowego zamontowanego na wieżyczce.

Czołgi wyposażone zostały w przybliżenie, dzięki któremu są w stanie obserwować i atakować cele odległe o kilkaset(!) metrów. Dodatkowo, są dobrze opancerzone.

Pomiędzy maszyną EU i PAC pojawia się jedna bardzo ważna różnica. Czołg Unii Europejskiej porusza się na gąsienicach, a wieżyczka swobodnie obraca się dookoła. Pojazd PAC, Type 32 Nekomata, nie ma gąsienic. Zamiast tego, unosi się nad powierzchnią ziemi, co ma swoje złe i dobre strony. Dobra to taka, że nieco lepiej radzi sobie w pofałdowanym terenie niż jego europejski odpowiednik. Natomiast wadą takiego rozwiązania jest fakt, iż czołg ma większą bezwładność, przez co wpada w poślizg przy byle zakręcie. Ponadto, wieżyczka w Nekomacie jest nieruchoma, dlatego celowanie odbywa się poprzez obrót całego czołgu. Pomimo tego, że maszyna unosi się nad ziemią, nie jest ona amfibią i tonie w wodzie tak samo jak inne pojazdy.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie