Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spadochron i kapsuła | Uwagi dodatkowe | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

Spadochron i kapsuła

Gdy spadamy z dużej wysokości, z pomocą przychodzi nam spadochron, jeden z elementów wyposażenia każdego nowoczesnego żołnierza. Możemy go otworzyć po przeleceniu już około 4-5 metrów, zatem da się z niego skorzystać nawet podczas skakania z dachu lub wysokiego muru. Pozwala to zaoszczędzić czas, gdyż nie musimy szukać schodów ani drabin, które umożliwiłyby nam zejście na dół - wystarczy zeskoczyć i otworzyć spadochron. [Spacja] to domyślnie ustawiony klawisz odpowiadający za to. Ponadto, podczas lotu możemy korzystać z własnej broni palnej.

W przypadku, gdy siedzimy w APC, transporterze powietrznym lub Titanie, możemy skorzystać z kapsuł - Spadochron i kapsuła | Uwagi dodatkowe | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

W przypadku, gdy siedzimy w APC, transporterze powietrznym lub Titanie, możemy skorzystać z kapsuł. Jest to bardzo ciekawy środek lokomocji. Kapsuły służą najczęściej do przedostawania się na wyższe pułapy, przeważnie na pokład wrogiego Titana. Żołnierz w niej zamknięty przemieszcza się z niebywałą szybkością, co czyni go trudnym celem i sprawia że może czuć się bezpiecznie. W odróżnieniu od spadochronu, kapsułą można manewrować i decydować, w którą stronę chcemy się udać. Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, w której odradzamy się przy urządzeniu SLSB - podczas spadania koło tego sprzętu w kapsule, nie mamy możliwości wylądowania nią gdzie indziej.

1 - Spadochron i kapsuła | Uwagi dodatkowe | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry