Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gra inżynierem | Taktyka | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

Gra inżynierem

Zasada nr 1 - atakuj z zaskoczenia.

Dobry inżynier to taki, który potrafi ze swojej wyrzutni rakiet wystrzelić kilka razy zanim go kropną. Dlatego też po wystrzeleniu jednej rakiety należy się ukryć i w spokoju przeładować, a następnie poszukać innego zaskakującego dla wroga miejsca, z którego można oddać strzał.

W sekcji Pojazdy znajduje się wyszczególnienie słabych i mocnych punktów pancerza - Gra inżynierem | Taktyka | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

Zasada nr 2 - znaj słabe punkty pojazdów.

W sekcji Pojazdy znajduje się wyszczególnienie słabych i mocnych punktów pancerza. Dobrze jest je znać i zawsze celować tam, gdzie opancerzenie jest najsłabsze.

Zasada nr 3 - kieruj rakietami w locie.

Jeżeli strzelasz do ruchomego celu, możesz pokierować lotem rakiety. Po wystrzeleniu pocisku przytrzymaj lewy przycisk myszy i przesuwaj go. Rakiety będą lecieć w to miejsce, które będzie wskazywał celownik, dlatego też radzę trzymać go cały czas na wrogim pojeździe.

Zasada nr 4 - naprawiaj pojazdy, w których siedzisz.

Jeżeli pojazd, którym się poruszasz jest uszkodzony, znajdź jakieś ustronne miejsce i go napraw. W przypadku kiedy jesteśmy tylko pasażerem, możemy spróbować wysiąść z maszyny i ją naprawiać, nawet wtedy gdy toczy ona walkę z przeciwnikiem.

Powietrzne maszyny transportowe i pojazdy zwiadowcze mają miejsca, których zajmowanie wiąże się z używaniem własnej broni palnej i niczego więcej. Takie właśnie miejsca pozwalają inżynierowi na naprawianie pojazdu nawet wtedy, gdy się porusza.

1 - Gra inżynierem | Taktyka | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry