Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Broń EMP | Uwagi dodatkowe | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

Broń EMP

Wyjątkowo niebezpieczną, choć nieczyniącą żadnych szkód, jest broń EMP. Jej działanie polega na tym, że emituje ona impuls elektromagnetyczny, który wyłącza wszelką elektronikę, jaka znajdzie się w zasięgu tej broni. Dzięki temu, pojazdy na kilka sekund tracą możliwość poruszania się i strzelania, przez co stają się łatwym celem dla każdego, kto ma przy sobie sprzęt przeciwpancerny.

Atak EMP. - Broń EMP | Uwagi dodatkowe | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry
Atak EMP.

Maszyny latające po ataku EMP najzwyczajniej w świecie spadają na ziemię. Jeżeli jednak leci ona wysoko, istnieje szansa na to, że silniki odzyskają ciąg i maszyna ponownie wzbije się w powietrze.

EMP przeszkadzać może również piechocie. Niektóre urządzenia, jak na przykład IT-33 Active Camouflage, również przestają działać. Ponadto, impuls elektromagnetyczny ma działanie podobne do granatów oślepiających - żołnierz zaatakowany bronią EMP widzi świat w zniekształceniu i w niewłaściwych kolorach, a celownik po środku ekranu od czasu do czasu zanika.

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie