Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Battlefield 2142 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Żołnierz wsparcia | Klasy żołnierzy | Battlefield 2142 poradnik Battlefield 2142

Żołnierz wsparcia

Żołnierz wsparcia EU - Żołnierz wsparcia | Klasy żołnierzy | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry
Żołnierz wsparcia EU
Żołnierz wsparcia PAC - Żołnierz wsparcia | Klasy żołnierzy | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry
Żołnierz wsparcia PAC

Opis klasy:

Jednostki wsparcia zajmują się głównie zwalczaniem piechoty i dozbrajaniem kolegów. Karabin maszynowy znajdujący się na ich wyposażeniu pozwala na skuteczne zatrzymywanie pojedynczych piechociarzy, zwłaszcza w ciasnych korytarzach Titana. Żołnierze wsparcia - z racji posiadanej broni - potrzebują jednak nieco czasu na przyjęcie dogodnej pozycji i rozpoczęcie celnego ostrzału, co nieraz bywa zgubne dla nich.

Inną ważną funkcją wsparcia jest rozdawanie amunicji kolegom. Przydaje się to całym grupom żołnierzy zwłaszcza podczas atakowania Titana, gdzie wymagana jest duża liczba materiałów wybuchowych.

Sprzęt do odblokowania dla jednostek wsparcia pozwala na przeżycie w starciu z pojazdami, a także ułatwia walkę przeciw piechocie. Granat EMP wyłącza maszyny, natomiast przenośne pole siłowe oraz urządzenie wykrywające ludzi przez ściany pomaga ustalić, skąd nadejdzie wróg i jak skutecznie się przed nim obronić. Na wyposażeniu wsparcia jest również automatyczny karabin przeciwpiechotny rozstawiany na trójnogu oraz strzelba - niezawodna broń, gdy nieprzyjaciel stoi o kilka metrów od strzelca.

Dobry żołnierz wsparcia powinien umieć szybko się kłaść, celować i naciskać spust - na tym polega jego główne zadanie. Ponadto, powinien on przebywać w obecności innych żołnierzy i stale ich dozbrajać, zwłaszcza tych ze sprzętem przeciwpancernym, gdyż amunicja do niego kończy się najszybciej.

Wyposażenie podstawowe:

AHUB-31 (obie frakcje) - Żołnierz wsparcia | Klasy żołnierzy | Battlefield 2142 - Battlefield 2142 - poradnik do gry

AHUB-31 (obie frakcje)

Skrzynka zawierająca amunicję. Można wziąć ją do ręki, by dozbroić siebie i stojących w pobliżu sprzymierzeńców lub zostawić skrzynkę na ziemi.

Zostało jeszcze 51% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie