Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Psychonauts - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Psychonauts - poradnik do gry

Psychonauts - poradnik do gry

Porady i solucja. Poradnik do gry przygodowej Psychonauts zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z lokalizacjami wszystkich sejfów, bagaży, przedmiotów Scavenger Hunt, kart PSI, porady dotyczące rozgrywki i wiele innych interesujących rzeczy.

Ostatnią dobrą przygodówką w TPP, w jaką grałem, była Beyond Good & Evil - Psychonauts - poradnik do gry

Ostatnią dobrą przygodówką w TPP, w jaką grałem, była "Beyond Good & Evil". Do czasu, gdy włączyłem "Psychonauts". Genialna w swej prostocie i niesamowicie wciągająca - tak można najkrócej streścić tą grę (moim zdaniem, oczywiście). Niniejszy poradnik zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z lokalizacjami wszystkich sejfów, bagaży, przedmiotów Scavenger Hunt, kart PSI i wiele innych interesujących rzeczy. Zawarłem dużo screenów, aby łatwiej było rozeznać się w tekście. Zabrakło tylko jednego: lokalizacji wszystkich fikcji (jest ich w grze około 1000 i występują w takim natężeniu, że niemal niemożliwe jest spisanie wszystkich wraz z wartościami i miejscami występowania). Mam nadzieję, że dobrze będzie się Wam z korzystało z poradnika i że będziecie się przy tej grze bawili równie dobrze, jak i ja.

Niestety, jedno z drugim nie zawsze chodzi w parze, toteż gorąco namawiam do sięgania po poradnik tylko w sytuacjach, w których naprawdę nie możecie znaleźć wyjścia.

Przepraszam, jeżeli się gdzieś pomyliłem - dołożyłem wszelkich starań, by poradnik wolny był od błędów, ale jak wiadomo, (póki co :) jestem tylko człowiekiem.

Jeżeli nadal macie jakieś wątpliwości, problemy, prośby, skargi, zażalenia - zapraszam do zadawania mi pytań. Jeżeli będę w stanie - pomogę.

Aha, jeszcze jedno - wielce wskazane jest przeczytanie uwag wstępnych, czy to przed lokalizacjami przedmiotów, czy przed samą solucją. Mogą tam być zawarte ważne informacje, które pomogą Ci zrozumieć pewne rzeczy w poradniku.

Mam nadzieję, że wasz ekran Totals będzie wyglądał pod koniec gry tak jak mój. :) - Psychonauts - poradnik do gry
Mam nadzieję, że wasz ekran "Totals" będzie wyglądał pod koniec gry tak jak mój. :)

Informacje o Psychonauts - poradnik do gry

Autor : Kamil Draxer Szarek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 55, ilustracje: 353 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Psychonauts - poradnik do gry