Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Beyond Divinity - poradnik do gry

Beyond Divinity - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Beyond Divinity - poradnik do gry

Beyond Divinity to gra cRPG osadzona w realiach świata Divinity - Beyond Divinity - poradnik do gry

Beyond Divinity to gra cRPG osadzona w realiach świata Divinity. Jest kolejną częścią, choć nie bezpośrednią kontynuacją gry Divine Divinity.

Minimalne wymagania sprzętowe gry to: Procesor PIII 800Mhz (lub AMD), 256Mb RAM, karta grafiki 3D z 64MBRAM kompatybilna DirectX8.1 (+drivery obsługujące DirectX9). Gra działa na systemach operacyjnych win98SE / 2000SP2 / ME / XP, jakkolwiek na win98 mogą wystąpić problemy. Obsługiwane rozdzielczości to od 640x480 do 1600x1200, jakkolwiek zalecane jest min. 1024x768. Gra NIE posiada trybu Multiplayer.

W drużynie kontrolujemy dwie główne postacie. Pierwsza postać to stworzony przez nas bohater, druga to Death Knight związany z nami klątwą. Nie ma możliwości dołączania do drużyny innych bohaterów, jakkolwiek podczas rozgrywki możemy przywoływać "sługi", które tymczasowo będą członkami naszej drużyny.

Gracz może wybrać dla swojego bohatera jedną z trzech podstawowych klas: Warrior (Wojownik), Wizard(Czarodziej) lub Survivor (coś jakby Złodziej). Podczas rozgrywki każda z klas może w pewnym stopniu nauczyć się umiejętności dwóch pozostałych.

Poradnik i Opis Przejścia zostały przygotowane na bazie angielskojęzycznego egzemplarza gry Beyond Divinity o numer wersji 1.42 (patch z 7 maja 2004). Jeżeli posiadasz inną wersję gry, fabuła i niektóre zadania mogą się nieznacznie różnić. Gra na rynku Polskim jest dostępna w Polskiej kinowej (z napisami) wersji językowej. Do rozgrywki w wersji PL nie jest wymagana znajomość języka obcego.

Gra Beyond Divinity jest nawet jak na standardy cRPG grą rozbudowaną, starałem się opisać wszystkie dostępne lokacje i zadania, jakkolwiek mogło się zdarzyć, iż któryś z pobocznych wątków został pominięty.

Informacje o Beyond Divinity - poradnik do gry

Autor : Wojciech Soulcatcher Antonowicz

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 64, ilustracje: 61 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Beyond Divinity - poradnik do gry